Astroloji

Boğa Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

Boğa Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Boğa burçları; kritik bir Yeni Ay’a eşlik eden oldukça önemli gökyüzü hareketleri hayatınızı değiştirecek kıvılcımları ateşlemek için geliyor. Geçmişimizden gelenler, kafamızı halen meşgul edenler ve gelecekten beklediğimiz neler varsa tüm bunlar için eyleme geçmeniz gereken bir hafta. Şıkır şıkır hafta geçirmenizi ve bu eşsiz konumları en iyi şekilde değerlendirmenizi umuyor, bu haftanın son dakika gelişmelerinin kilidini açıyorum… 

Bu hafta da ve önümüzdeki birkaç hafta da gündeminizi oluşturan başlıca gündem iş ve parasal konularınız olacak. Hem kariyerinizde hem de gündelik yaşamınızdaki sorumluluklarınız epey fazla ve bu sizi biraz zorlayabilir. Depresif etkilere de gebe bir hafta olduğunu söylemeliyim. 2 Mart’taki Merkür-Satürn Kavuşumu, enerjinizi geriye çekebilir. Ama gözünüz korkmasın; Yeni Ay ve Güneş ile Uranüs arasındaki pozitif yönlü açı sizin arkanızda! 

Boğa Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Boğa Burcu 28 Şubat aşk

Sosyal çevrenizde yeni birilerini veya yeni bir çevreyi arzuluyorsunuz. Bunda haklısınız da. Çünkü hayatınızdaki bazı kişiler, almak istediğiniz bazı kararlar için önünüze ket vuruyor. Çevrenizin hakkınızda ne düşüneceğini bu denli önemsemek, risk almanızı ve arzuladığınız yeni hayatı yaşamak için sizi engelliyor. Hayatınızdaki tek vazgeçilmezin kendiniz olduğunu unutmayın ve hayatınıza girecek olan yeni kişilerin size yeni şeyler kazandıracağından emin olun.  

Sosyal çevrenizden anlayış beklediğiniz bir dönemde olduğunuz için bu konuda empati kurabiliyor ve çevrenize karşı fark edilir bir şekilde daha olgun davranıyorsunuz. Fevri tepkilerden uzak ve iyi bir dinleyicisiniz. Tavsiye vermekte de hiç fena olduğunuz söylenemez. Umarım kendi başınıza sürmek için de bir şey ayırırsınız.  

Tüm bunlara rağmen Perşembe günü dikkatli ve soğukkanlı davranmanız konusunda sizi uyarmalıyım. İnsanları bilirsiniz, yaptığınız onca şeyin unutulması tek bir yanlışa bakar. Yıllarca onları kollayıp arka çıkmışsınız hiçbir önemi kalmaz. Perşembe günü gergin ve depresif bir gün. Ve bu durum neredeyse tüm burçlara ucundan kıyısından dokunuyor. Bu yüzden hiçbir tartışmaya dahil olmayın. Ne taraf olarak ne de uzlaşmacı olarak. 

Boğa Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Boğa Burcu 28 Şubat para

Gündeminizin iş ve finansal konularda yoğunlaştığını söylemiştim. Yeni Ay’ın sizin için ayırdığı gündem maddesi de bu yönde olacak. Hayata geçirmek istediğiniz bir projeniz varsa sizin için destekleyici ve tertemiz enerjiler söz konusu. Bu hafta çok daha cesursunuz. Yerinde saymaktan gerçekten sıkıldınız ve artık risk alma zamanı! 

Parasal konularda nakit girişinin yaşanabileceği gün Cumartesi olacak. Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir hafta sonu sizi bekliyor.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: En Doğru İkizler Burcu 2022 Yılının Bütün Ayları Burç Yorumları

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu