Astroloji

Boğa Burcu 24 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

Boğa Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Yönetici gezegeniniz olan Venüs, pek çok burcu darmadağın eden oğlak burcundaki retro hareketini haftanın son günü olan 30 Ocak’ta sonlandırıyor. Çoğu burcun bitse de hayata geri dönsek diye beklenen bu retro bitişi, tüm bu süreç boyunca size kıyak geçtiği gibi sonlanırken de size armağanlarda bulunmayı kendine görev edinmiş durumda. Öncelikle olup bitenler sahne olan Oğlak burcunun yarın kalan işlerden haz etmeyen bir noktada bulunduğunun altını çizmek isterim. Çözemediğiniz, umudunuzu kaybettiğiniz işler ya da ilişkilerinizdeki belirsizlikler için bu muhteşem bir haber. Bu hafta çok daha rasyonel, kendinden emin ve soğukkanlısınız. Haliyle de ağızından dökülen her kelime neredeyse sihirli bir etki yaratıyor.

Boğa Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Boğa Burcu 24 Ocak aşk

Romantik konulara gelmeden önce biraz aile ve arkadaş çevrenizden bahsedelim. Hayatınıza etkide bulunan ya da bulunmaya çalışan yakınlarınızı bir oturup sorgulamanızı öneririm. Size iyi geliyorlar mı? Gerçekten iyiliğinizi düşünüyorlar mı? Bazı kişiler biz fark etmeden öylesine yerleşiyor ki hayatımıza, onları söküp atmanın imkansız olduğunu düşünüyoruz. Bunlar tabi hep sizin ince düşünceliliğinizden… Halbuki başınıza gelen her şeyle tek başınıza mücadele ediyor, sonuçlarına tek başınıza katlanıyor; elde ettiğiniz her şeyiyse tırnaklarınızla söküp alıyorsunuz. Kimsenin yardımına ihtiyacınız yoksa gereksiz yorumuna da ihtiyacınız yok emin olun!

İlişkinize gelecek olursak belki de Oğlak burcunda gerçekleşen retro hareketin en büyük etkisini ilişkinizde göreceksiniz. Ayaklarınızı yerden kesecek gelişmeler hazırlıklı olun. Güvenmeye en çok ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde partnerinizde kurmayı başardığınız derin ve güçlü bağ; yeni bir boyut kazanmak için uçuşa geçiyor…

Boğa Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Boğa Burcu 24 Ocak para

İş hayatınızda artık yere daha sağlam basan adımlar atmanız gerekli. Geçmişte yaşamış olduğunuz hayal kırıklıkları olabilir. Ama bunu aşabilmenin tek yolu somut bir galibiyet kazanmak! Risk almaktan bu denli korkmamalı ve bazı fırsatların kapınızı defalarca çalmayacağını unutmamalısınız. Para girişi açısından yılın ilk çeyreğinde elde edeceğiniz verim birkaç yıla bedel nitelikte. Hele ki bu hafta böylesine olumlu bir retro hareketi söz konusuysa bunu kesinlikle daha iyi değerlendirmeli ve cesur adımlar atmalısınız.

Son olarak yatırım yapma konusunda kafanızda dönüp dolaşan fikirler için de bir ikazda bulunmak isterim. Hayatınızda gündem böylesine yoğunken karlı kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden yanlış kararlar almamak için stabil kalmakta yarar var.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu