Astroloji

Boğa Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

Boğa Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Boğa burçları; bu haftanın en şanslı burcu olarak çoktan ilan edildiniz bile… Hayatınızı değiştirmek, taşınmak, yeni bir işe başlamak ya da yeni birileriyle tanışmak için mükemmel bir açı ve kesinlikle değerlendirilmeli. Hayatınızdaki tüm alanlara beş üzerinden beş yıldız veriyor sadece odaklanmanız konusunda bazı pürüzlerin yakanıza yapıştığı konusunda küçük bir uyarıda bulunuyor ve bu nefis haftanın diğer haberlerine geçiyorum! 

Yoğun bir hafta olacağını baştan söylemeliyim. Hem iş hayatınızda hem kendi gündelik hayatınızda sürekli bir koşturma haliniz var. Haftanın nasıl geçtiğini bile anlayamıyorsunuz. Pazartesi gününe Ay, Terazi burcundayken başlıyor olacağız. Sizi daha dışa dönük yapacak ve büyük bir iletişim trafiği içerisine sokacak. Yeni başlangıçlar için ve alınan kararların kolaylıkla uygulanabilmesi için destekleyici ve iyileştirici bir kuvvet… 

Boğa Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Boğa Burcu 21 Şubat aşk

Hayatınızda biri varsa ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak için önemli bir atabilirsiniz. Yuva kurmak ve gerçek bir aile olmak için içinizde güçlü dürtüler hissedebilirsiniz. Aynı zamanda çocuk sahibi olmak için de etki gösterecek bir konum mevcut.  

Salı günü her anlamda ama bilhassa da ilişkilerinizde dikkatli davranın. Ay, Akrep burcuna geçiş yapacak ve kendinizi gergin ya da baskı altında hissedebilirsiniz. Bu da ani tepkilere ve fevri çıkışlara neden olabilir.  

Perşembe günü yaşayacağımız açı, vücudunuzda bazı hormonel değişimleri beraberinde getirebilir. Aynı gün Venüs ve Mars arasındaki Neptün’den desteklenen açı, sosyal hayatınızdaki hareketlenmeyi ve hayatınıza alabileceğiniz yeni kişileri beraberinde getirecek olsa da dengesiz tepkilere de yol açabilir. Daha duygusal olacağız için mesafelerinizi ayarlamakta güçlük çekebilirsiniz.  

Boğa Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Boğa Burcu 21 Şubat para

Salı ve Cuma günlerinde biraz daha dikkatli olalım ve önemli işlerimizi mümkün mertebe bugüne bırakmayalım. Cuma günü yaşayacağımız Merkür ile Uranüs arasındaki dik açı, ticari konularda pek de olumlu bir etki oluşturmuyor. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri ise mutlaka bir nakit akışı ile karşı karşıyasınız.  

Fakat küçük bir uyarı da bulunmalıyım. Kafanızda dönüp duran çok fazla iş fikri ve girişim var gibi görünüyor. Ve ne yazık ki sabırlı bir burç değilsiniz. Bu hafta için daha sakin davranmalı ve her şeye bir anda saldırmamalısınız. Zaten dikkatinizi toplamakta sıkıntı yaşıyor ve çok çabuk sıkılıyorsunuz. İşleri kendiniz için daha da zor hale getirmenize hiç gerek yok. 

Eğitim hayatınızda aşmakta güçlük çektiğiniz sorunlar için de Perşembe günü size mutlaka arka çıkacaktır. Sadece motivasyonunuz konusunda ipleri hemen elinizden kaçırmayın, yeter. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu