Astroloji

Başak Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin… 

Başak Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Aile ilişkilerinde sorun yaşayan ve aklının bir yerinde bu konuyu sürekli döndürüp duran Başaklar için güzel bir onarım fırsatı söz konusu. Hem kendi ebeveynleriniz veya ailenizin diğer fertleriyle hem de varsa kendi çekirdek ailenizle ilgili kaygı ya da kırgınlarınızı karşılıklı olarak sonlandırıyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili olarak da endişelendiğiniz konuların çözüme kavuştuğunuzu göreceksiniz. İlişkiler açısından harika bir hafta ve umarım iyi değerlendirmeyi başarabilirsiniz.  

Geçen hafta sancılı ve sert rüzgarlarla geçen Dolunay etkisinden sonra bize kucak açan Yeni Ay, iklimi yumuşatıyor ve iletişim yetilerinizi size geri veriyor. Yeniden empati kurabilir hale gelmeniz hırçınlığınızı ve küçük meseleler üzerinde kuruntu yapma alışkanlığınızı absorbe ediyor.  

Başak Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

başak burcu 31 ocak aşk

Uzun zaman sonra ilişkiniz için geçireceğiniz en romantik ve tutkulu hafta bu hafta diyebilirim. Bu yoğun aşk kıvılcımlarının başlıca kaynağı sizsiziniz, çünkü sanki bir sihirli değnek dokunmuşçasına uyumlu ve ateşlisiniz. Adım atmaktan çekinmiyor, kafanızda dönenleri daha kontrollü bir şekilde hislerinize yansıtıyor ve kusursuz dengeyi yakalıyorsunuz. Yatakta da daha cüretkâr davranmaktan, yeni şeyler denemekten ve sınırları ortadan kaldırmak çekinmeyin. Aranızdaki bağı eşsiz kılabileceğiniz bu hafta kesinlikle kucak kucağa geçirilmeli! 

Aile bağlarınızdaki kuvvetlenmeden bahsettim fakat arkadaşlık ilişkilerinizde rüzgar biraz ters yönden esebilir. Kestirip atmamanızı ve görüşmeyi sonlandırmak yerine karşılıklı olarak zaman tanıyarak sorunlarınızın önemsiz olduğunu ve dostluk bağınızın baki olduğunu fark etmenizi öneririm. 

Başak Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

başak burcu 31 ocak para

Yeni Ay’ın etkisi de tıpkı Dolunay gibi kariyer ve para hanenizde olumlu gelişmelere sahne olmaya devam ediyor. İş hayatınızda büyük kararlar alabilirsiniz. Kısa zamanda geri dönüt sağlayan doğru ve büyük kararlar… Sorumluluk alanınız genişleyebilir ve terfi alabilirsiniz.  

Diğer yandan kendi işini yapan yani patron koltuğunda oturanlar için de oldukça yüksek verimlilikte ve bereket dolu bir hafta. Tahsilat konusunda sıkıntılarınız varsa çözüme kavuşabilir. Bazılarınız nakit sıkışıklığı nedeniyle işini devretmeyi veya bulunduğu iş yerini satışa çıkarmayı düşünüyor olabilir. Fakat önümüzdeki bir iki haftalık süreçte bu hamleye gerek kalmadan çözümü bulabilirsiniz. Vakit kazanabilme imkanınız varsa on gün kadar ertelemeyi tercih edin.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu