Astroloji

Balık Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

En doğru  nisan ayı Balık burcu aylık burç yorumu… Balık burcunu bu ay neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  Balık yorumu ile keşfedin… 

 

Balık Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu- Genel Durum 

Bu ay, bir treni yakalamak için koşuyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz sevgili Balıklar, panik yapmanıza gerek yok, bu sizin seferiniz, gelmenizi bekleyecek.

Bazı ilişkilerinizde gerilimler yaşanması muhtemel. Ve siz bu konuda bir şeyler yapana kadar sizi rahatsız etmeye devam edecek. Karamsar veya mantıksız bir eşten, aile üyelerinden veya yakın bir arkadaştan kaynaklanabilir. Yol boyunca küçük işaretlere dikkat edin ve ilişkilerinizde uyumu korumak için taviz verin.

Artan sezgi ve iç görü, kendinizi keşfetmeye ve ifşalara yol açacak. Bu iç görüler, artan özgüveninizle birleşecek ve kişiliğinizin benzersiz yanını ortaya koymanıza olanak sağlayacak. Yeni deneyimler yaşamak isteyebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak ve bazı sıra dışı insanlarla tanışmak için harika bir zaman.

 

Balık Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Aşk & İlişkiler 

Ay başında, daha anlamlı ilişkiler için daha derin bir arzu hissedebilirsiniz.  Merkür sekizinci evinize girerken, aklınızda olan şey aşkın ham ve samimi hali olacak, flörtün daha yüzeysel yönleri değil. Duymak istediğinizi söyleyen değil, gerçekler hakkında konuşmaya istekli biriyle flört etmek istiyorsunuz.

Bununla birlikte,  bir ilişkiden istediğinizin, vermeye hazır olduğunuz şey olmadığını anlayabilirsiniz. Mars, Balık burcundaki Neptün’e karşı olduğu için, güzel bir fikirle karşılaştığınızda kim olduğunuzu ve neye ihtiyacınız olduğunu unutabilirsiniz. Gerçekten verebileceklerinize ve vermek istediklerinize odaklanın çünkü tutkunuzun bunların önüne geçmesini istemezsiniz. Farklı bir aşk türüne odaklanmanın kurtarıcınız olabileceğini fark edebilirsiniz.

Merkür, dördüncü evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen açı oluşturacak ve sizi aileniz ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizi beslemeye teşvik edecek.

 

Balık Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Finansal Durum 

Ayın başında, zamanınızı ve kaynaklarınızı nasıl harcadığınızı yeniden düşünmek için mükemmel bir konumda olacaksınız.

Merkür sekizinci dönüşüm evinize girerken, enerjinizi tüketen şeylerden vazgeçip, yeni aktivitelere yönelteceksiniz. Aslında, bu dönemde yatırım yapmak akıllıca bir hareket olabilir, bu nedenle paranızı değerlendirmenin yollarını düşünün.

Bununla birlikte, bir iş ortaklığı bunaltıcı gelebilir. Müttefik ve düşmanlardan oluşan yedinci evinizdeki Mars, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinden, biriyle aranızdaki ilişkiden emin olamayabilirsiniz. Bir taahhütte bulunmak her zaman kolay değildir, ancak karar verme zamanı geldiğinde birini karanlıkta bırakmak işleri daha da zorlaştırabilir. Çok fazla bilgi saklamamaya çalışın, ancak söylenmesi gerekenden fazlasını da konuşmayın.

Kariyerinizin dışındaki şeylere odaklanmaya hazır hissedebilirsiniz. Merkür, Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaptığında, kendinize dinlenmek için izin vermek daha sonra daha verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır. Kariyerinizi çevreleyen kaygı ve stresi serbest bırakmaya çalışın…

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu