Astroloji

Aslan Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

Aslan Burcu Nisan Ayı Aylık – Genel Durum 

Bu ay biraz duygu durumunuz oldukça inişli çıkışlı olacak sevgili Aslanlar,. yapılacak en iyi şey uyum sağlamak!

Kendinizi daha duyarlı, şefkatli, romantik, besleyici ve yaratıcı hissedeceksiniz. Etrafınızdaki insanların duygularına karşı ise oldukça hassas yaklaşacaksınız. Özellikle ilişki konularında içgüdülerinize güvenin. Yeni bir dostluk ya da aşk ilişkisi başlayabilir. Bu hafta ayrıca meditasyon, okült ve maneviyatla ilgili araştırmalarda bulunmak ve uygulamak için iyi bir zaman!

Net düşünme, iyi karar verme ve konsantrasyon gerektiren her şey için son derece uygun bir süreç. Kişisel veya profesyonel, yapacağınız tartışmalar muhtemelen ciddi bir nitelikte olacak. İletişim ve etkileşime geçeceğiniz insanlar sizden çok daha yaşlı veya daha genç olabilir.

 

Aslan Burcu Nisan Ayı Aylık – Aşk & İlişkiler 

Biriyle flört etmek ve birlikte olmak bu haftadan sonra size çok daha kolay gelebilir. Sonuçta,  Merkür, flört etme, sohbet etme ve hayal gücünüze hitap eden biriyle entelektüel olarak bağlantı kurma yeteneğinizden yararlanarak üçüncü iletişim evinize girecek. Ayrıca, hali hazırda birisi varsa, ilişkinize biraz heyecan ve renk katmak için de güzel bir zaman.

Ancak,  ikinci evinizdeki Mars, duygusal sekizinci evinizdeki Neptün’e karşı olduğu için yakınlık kurmakla ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Kalbinizi açmaktan ve gerçekten hissettikleriniz için yargılanmaktan korkabilirsiniz. Duygularınızı paylaşmak konusunda yeterince rahat hissetmiyorsanız, kendinize baskı uygulamayın. Güven geliştirmenin gizemli sürecini aceleye getirmek için hiçbir neden yok.

Yeni arkadaşlar edinebilir ve eskilerle olan ilişkinizi canlandırabilirsiniz. Merkür, toplulukla ilgili on birinci evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaptığında, bir sosyal grupla bağlantı kurabilirsiniz. Ve  ortaklık sektörünüzde Merkür Satürn ile üçgen açı yaptığında, bu bağlantılardan birinin şekil değiştirdiğini gözlemleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Finansal Durum 

İdeallerinizin, şu andaki kazancınızla uyuşmadığını fark edebilirsiniz.  ikinci mali evinizdeki Güneş, arzularınızla ilgili on birinci evinizdeki Kuzey Düğümü ile karşı karşıya gelecek ve neye ihtiyacınız olduğunu yeniden değerlendirmenize sebep olacak. Neyse ki, Merkür üçüncü iletişim evinize girdiğinde, beyin gücünüzü serbest bırakacak ve daha fazlasını başarmanıza yardımcı olacak bazı fikirler demlenmeye başlayacak.

Hayran olduğunuz bir meslektaşınızla fikir alışverişinde bulunma fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz noktada daha derin bir iş birliğinin temellerinin en iyi şekilde nasıl atılabileceğini düşünmenin zamanı geldi.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu