Astroloji

Aslan Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin… 

Aslan Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Aslan burçları; bu haftanın enerjisi sizi aşk, şifa ve bereketle kucaklıyor. Yeni Ay’ın ilişki hanenizdeki etkileri halen sürerken diğer yandan haftanın başında Koç burcunda Ay büyümekte olacak ve bu da içsel bunalımlarınızı feraha çıkarmak için bir anahtar görevi görecek. Ayrıca büyük değişimlere de gebe bir hafta sizi bekliyor. Beklenti içerisinde olduğunuz akademik gelişmeler için süreç hızlanabilir, beklenmedik anda aşk sizi bulabilir ve daha neler neler… 

Geride bıraktığımız haftaya nazaran çok daha net ve güvendesiniz. Hafta içinde iki önemli tarih bizi bekliyor ve muhtemelen etkilerini 3 ila 7 gün arasında hissedeceksiniz. 8 Şubat Salı günü coşkulu bir Mars – Uranüs Üçgeni yaşayacağız. Güçlü, olumlu ve onarıcı etkileri; iradeniz ve cesaretiniz üzerinde hüküm sürecek. Enerjiniz üzerindeki arındırıcı etkisinin yanı sıra karar verme yetinizde ve iradenizde adeta altın oran söz konusu. 

Gökyüzündeki bu üçgen açı, bağımlılık problemi olanlar için müthiş bir dönüm noktası olabilir. İradenizdeki güçlenme ile denk gelişi yeni bir sayfa için size destek vermeye hazır. 

Aslan Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Arkadaş çevrenizden kendinizi biraz soyutlamış olabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak istediğiniz bir süreç geçiriyorsunuz fakat aynı zamanda aile bağlarına da özlem duyuyorsunuz. Güven ve şefkat arzusunda olduğunuz bu dönemde ilişkilerinizi güçlendirmek, adım atmak ve belki de affetmek için doğru zaman olabilir.  

İlişkisi olan Aslan burçları partnerlerinden de şefkat beklentisi içerisinde olduğu kadar ateşli anlar geçirmek için yanıp tutuşuyorlar… İlişkinizde geride bıraktığınız inişli çıkışlı haftadan sonra birbirinize dokunarak çözüm aramak hiç de kötü bir fikir değil. 

İlişkisi olmayan Aslan burçları içinse garip bir hafta, zira kendi kendinize takılmak istiyorken inatla içinizi kaplayan hisler var. Tutkulu bir başlangıç olabilir, neden şans vermemekte bu kadar ısrarcısınız ki?  

Aslan Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Mars – Uranüs Üçgeni iş hayatınızda beklediğiniz takdir edilmeyi getirebilir. Öte yandan 11 Şubat’ta bir de Merkür – Plüton Kavuşumu gerçekleşecek. Alım-satım ve yatırım için güzel bir konum mevcut. Borçlarınız konusunda büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu konudaki bakış açınız ne olur bilemiyorum ama maddi değeri oldukça yüksek bir hediye alabilirsiniz.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu