Astroloji

Akrep Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

En doğru  nisan ayı Akrep burcu aylık burç yorumu… Akrep burcunu bu ay neler bekliyor? Yıldızlar, Akrep burçları için neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Akrep yorumu ile keşfedin… 

 

Akrep Burcu Nisan Ayı Aylık Burç – Genel Durum 

Hedefiniz bu hafta çok uzakta görünse de beklediğinizden daha fazla ilerleme kaydedeceksiniz sevgili Akrepler!

Güçlü bir manyetik çekiciliğin tadını çıkaracaksınız, bu da bu ayı tutkulu aşklar için ideal bir zaman haline getiriyor. Ayrıca kendinizi ve sevdiklerinizi savunmak için güçlü bir ruhsal cesaret ve savaşçı bir ruhtan yararlanabilirsiniz.

Hedefe yönelik bir enerji dalgası sizi çok hırslı bir şekilde saracak. Arzularınızı gerçekleştirmek için iddialı olabilir ve doğrudan hareket edebilirsiniz. Tehditkar olmayan yaklaşımlar, size işbirliği kazandıracak ve insanları etkileyecektir. Başarınızı engelleyen etkenleri ortadan kaldırmak için harika bir zaman.

 

Akrep Burcu Nisan Ayı Aylık Burç – Aşk & İlişkiler 

Aşk her zaman her anı birlikte geçirmek ya da sürekli iletişim kurmak anlamına gelmez. Aslında, Merkür ruhsal on ikinci evinize girerken, bir ilişkide bulabileceğiniz en rahat şeyin yalnız zamana öncelik vermek ve sessizce oturma yeteneğiniz olduğunu öğrenebilirsiniz. Herkesten önce kendinizle bir ilişkiniz olduğunu unutmayın!

Birine karşı hali hazırdaki hisleriniz daha karmaşık bir hal alabilir. Platonik on birinci evinizdeki Mars, romantik beşinci evinizde Neptün ile karşı karşıya gelecek ve bu ilişkinin arkadaşlığa mı yoksa belki daha fazlasına mı dayandığından emin olmanızı sağlayacak. Neyse ki, arkadaşlık olmadan aşk olmaz, yani bu hızlı çözmeniz gereken bir konu değil.

 

Duygusal güven inşa etmelisiniz çünkü  Merkür, sekizinci evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen yapacak. Korkularınızı bir kenara bırakmanız ve birinin daha derindeki katmanlarınızı tanımasına izin vermeniz için sizi cesaretlendirecek.

Dördüncü evinizde Merkür, Satürn ile üçgen açı yaptığında, sevgilinizle bir yuva kurmaya bile hazır hissedebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Nisan Ayı Aylık Burç – Finansal Durum 

Bu ay itibariyle, sessiz ve yalnız çalışmanın işinizi en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olabileceğini fark edebilirsiniz. Sonuçta, Merkür  maneviyatla ilgili on ikinci evinize girecek ve daha yalnız olmanız ve iç gözlem yöntemlerini kullanmanız için sizi teşvik edecek. Kepenkleri kapatıp yapılması gerekenlere odaklanmaya karar verdiğinizde gücünüz ve potansiyelinizle bağlantı kurma yeteneğinizi hafife almayın.

Bazı parlak fikirleriniz olabilir. Bununla birlikte, özlemlerle ilgili on birinci evinizdeki Mars,  beşinci evinizde Neptün ile karşı karşıya geldiğinden, hayalini kurduğunuz rüyalara ulaşmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Unutmayın, sizinle hayalinizdeki işe sahip olan biri arasındaki en büyük fark, onun bunu gerçekleştirme yeteneğine inanmış olmasıdır.

 

Salıverme ve yenilenme sürecini benimseyin. Merkür, sekizinci evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaptığında, enerjinizi daha fazla muhafaza etmek ve kendinize odaklanabilmek için bir şeylerden vazgeçmeye hazır hissedebilirsiniz.

Ne kaybettiğinizi değil, karşılığında ne kazandığınızı düşünün.

Tükenmeye odaklanmayın; bunun yerine, bolluğu hatırlayın.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu