Astroloji

Yay Burcu 24 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak 2022 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Baskın kişiliğinizi kontrol altına almanı gerektiği ile sert bir şekilde yüzleşeceğiniz bir hafta. Yakınlarınızla aranızdaki samimiyete güvenerek bazı konularda inisiyatif alarak karar veren taraf siz oluyorsunuz ama başkalarının adına karar verip, program yapmanız ya da kendilerine ait bir alan bırakmamanız tepki görebilir.  

Bu hafta daha fazla boş vaktinizin olduğunu ve otomatikman çevrenizle çok daha fazla zaman geçirdiğinizi görüyorum ama ne kötü ki bu durum ne size ne de çevrenize iyi geliyor. İnsanlara yardımcı olabilir, onları dinleyebilir, yeri geldiğinde dertleşebilirsiniz ama yönetemezsiniz sevgili Yaylar, bunu kabul etmeniz lazım. Yaşanabilecek ufak sürtüşmelerde büyük kırgınlıklara yol açamamak için kesinlikle ve kesinlikle geçmişte yaptığınız iyilikleri başlarına kakmayın.  

Yay Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yay Burcu 24 Ocak aşk

Öncelikle ilişkisi olmayan Yaylar için küçük bir uyarıda bulunmak isterim. Bu hafta çevrenizdekilerin hislerini okuma konusunda pek iyi olduğunuz söylenemez. Uzun ya da kısa soluklu olsun herhangi bir ilişki ya da flört için bazı yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Size arkadaş olarak yaklaşan, yardımcı olan ya da sırf enerjisi yüksek olduğu için bunu size karşı ilgisine bağladığınız bir durum yaşanabilir. Veya çok daha üzücüsü; daha romantik beklentiler içerisinde olduğunuz birinin aslında hiç de o kafada biri olmadığıyla yüzleşebilirsiniz. Zaten çok hırslı ve yer yer de kibirli davranabilen bir burçsunuz. Bu tür yanlış anlamaları gözünüzde büyütüp, kendinizi doldurmayın lütfen. “Bana nasıl yapar, benimle oynadı” gibi düşünlere kapılmaya gerek yok. Sadece gökyüzü o kadar yoğun bir trafik halinde hislerimiz ve davranışlarımız ne yöne ilerleyeceğini şaşırmış durumdalar.  

Yay Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yay Burcu 24 Ocak para

Plansız harcamalarınız başınızı derde sokabilir. Kağıt kalem üzerinde gerçekçi bir hesap yapın ve kendinizi biraz dizginleyin. Savrukluğunuz ileride hiç istemeyeceğiniz biriyle işbirliği yapmanızı ya da borç istemeye mecbur kalmanıza neden olabilir. Acelesi olmayan ödemeleriniz için olabildiğince zaman kazanmaya çalışın. Çünkü o miktarı sizin için daha hayati bir durumda kullanmanız gerekebilir. Diğer yandan çok çok küçük miktarlarla şans oyunları denenebilir. Küçük miktarda ve devamlı olarak. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu