Astroloji

Terazi Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin…

Terazi Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Terazi burçları; fırtınalı günlerin de olduğu bir hafta ama diğer yandan da sıcacık ve tutkulu… Değişimi ve gücü avuçlarınızın ortasında hissediyorsunuz. Ne istediğinize kulak veriyor ve uzun zaman sonra öncelik sıralamasında kendinizi birinci sıraya çekmeyi başarıyorsunuz. Bu zincirleri kırma haftası sizi biraz masrafa sokabilir. Ama kendiniz için harcama yapmayacaksanız kim için yapacaksınız ki? Bu hafta hesaplamalar yapmaktan, bir şeylerin fiyatını tartmaktan vazgeçin. Zaman konusunda da kendinize cömert davranın. Sorumluluklarınız ve iş hayatınız sizi öylesine bir fanusa hapsetmiş ki boş kaldığınız her an kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Özetle bu haftayı kendimize odaklanarak geçirelim.  

Terazi Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Terazi Burcu 21 Şubat aşk

İlişkisi olan Teraziler bu hafta partnerlerinin hayatlarındaki kaos karşında kendilerini çaresiz ve ne yapacaklarını bilemedikleri bir halde bulabilirler. Bazıları başarısızlıklarını ya da sorunlarını her zaman anlatıp, dertleşerek çözmeyi seçmez. Aksine hayatlarındaki kişiye karşı kendilerini aciz ya da güçsüz hissedeler ve bu yüzden iş konusunda ağızlarını bıçak açmaz. Bazıları ise teselliyi ilişkilerinde, partnerinin kollarında bulur. Bu hafta Ay, dik açılarıyla pek çoğumuzun sinir uçlarına dokunabilir. Bu yüzden yanında ve desteğe hazır olduğunuzu hissettirin fakat sürekli sorular sorup, önerilerde bulunmaktan kaçının. Onun durumuna üzüldüğünüzü değil de onun üzgün olmasına üzüldüğünüzü gösterin. İlkinde ona acımış olursunuz, ikincisinde ise onunla ortak duygular içerisinde olduğunuzu hissettirirsiniz. 

Terazi Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Terazi Burcu 21 Şubat para

Salı ve Cuma günleri iş yerinizde başrolde olmak için doğru günler değil. Üstelik yapabileceğiniz ufak dikkatsizlikler başınızı derde sokabilir. Tekrar tekrar kontroller yapın, aceleci davranmayın. Gönderdiğiniz mesaj ve mailler konusunda da temkinli olun.  

Yatırımlarınız açısından da sallantılı bir hafta olabilir çünkü yeterince üzerine düşmüyorsunuz.  
Çarşamba günü en verimli, yaratıcı ve enerjinizin yüksek olduğu gün. Venüs ve Mars arasındaki Neptün açısı maddi kaynaklarınızdaki artışa işaret ediyor. Bana kalırsa kesinlikle bu haftayı karlı kapatacak olan burçlardan birisiniz! 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu