Astroloji

Oğlak Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Oğlak burcu haftalık burç yorumu… Oğlak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Oğlak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Oğlak yorumu ile keşfedin… 

Oğlak Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Oğlak burçları; şöyle bir yerlerden biraz para gelse ne kadar da güzel olur değil mi? O zaman hazır olun gökyüzü size bu hafta hem aşk hem de para saçmaya geliyor. Haftanın ilk gününden itibaren enerjiniz üzerindeki değişikliği fark ediyorsunuz ve sorunlarınızın aslında o kadar da büyük meseleler olmadığını, kafanızı topladığınızda her birinin üstesinden gelebileceğinizi fark ediyorsunuz. Yeni Ay haftasında sizi bekleyen diğer sürprizler neler, peşime takılın birlikte bakalım… 

Çarşamba günü yaşayacağımız Yeni Ay sizin ilişkiler hanenizde etkili olacakken, aynı günün sabah saatlerinde yaşayacağımız Güneş ve Uranüs açısı doğrudan maddiyat konularına temas ediyor. Her iki alanda da sizi bekleyen sürprizler ve dikkat etmeniz gereken noktalar var. 

Oğlak Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Oğlak Burcu 28 Şubat aşk

Önce bu haftanın sizin için fısıldadığı öğüdüne kulak verin: çevrenizdekilerin desteğinize ihtiyaç duyduğu bir süreç geçiriyorsunuz. Dinlemekten, destekleyici olmaktan ve paylaşmaktan geri durmayın. Hepimizin bazen birilerinin arkamızda olduğunu hissetmeye ihtiyaç duyuyoruz. Bu hafta birilerine arka çıkabilecek güçte olan taraf sizsiniz. 

Perşembe günü pek çoğumuz için olduğu gibi sizin için de sancılı bir gün. Venüs-Mars Pluto Kavuşumu yaşanacak. Kontrol sağlamayı seven bir burçsunuz ve eğer biri üzerinizde baskı kurmaya çalışırsa bunu hemen fark ederek hırçınlaşırsınız. İşte Perşembe günü her iki durum da yaşanabilir. Ya siz birilerine fazla otoriter ya da baskıcı davranarak bir sürtüşmeye sebep olursunuz ya da birileri sizi etki altına almaya çalışır ve kelimenin tam anlamıyla gününü görür. Bu çok kısa süreli bir etki ve geçici olduğunu bilmek belki sizi daha soğukkanlı bir hale getirebilir. Tartışmalara girmeyin. İlişkinizi bir güç savaşına kurban etmeyin. Hepimiz stresliyiz ve bazen bu tür gezegen hareketleri tetikleyici etkiler yaratabiliyor. Neyse ki hafta sonu her şey yoluna giriyor ve rahatlıyoruz. Kendimizi yeniden romantizme açabilir ve haftanın tüm bu kaosunu hayatımızdaki kişinin kollarında unutabiliriz. Ama unutmadan, sıkılgan etkilerin de halen üzerinizde olduğunu söylemeliyim. Lütfen hafta sonu farklı bir şeyler yapmanın bir yolunu bulun.  

İlişkisi olmayan Oğlaklar içinse garip bir durum söz konusu çünkü bir yanınız kendinizi dışarı atmak istiyor diğer yanınız eve hapsediyor. Hafta sonu çok yüksek bir enerjiniz olacak. Neden bunu dışarı yansıtmayalım? Hayatınızı hareketlendirmeseniz aşk hayatınızda bir hareket olmasını da bekleyemezsiniz. Plan ve organizasyon yapan taraf siz olun.  

Ve küçük bir tavsiye; aşkı uzaklarda arayın. Yakınlarınızda, arkadaşlarınızın eski aşklarında değil.  

Oğlak Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Oğlak Burcu 28 Şubat para

Kârlı ve sahiden sizin için büyük bir işe doğru adımlar atıyorsunuz bilmem farkında mısınız? Hırslı, konsantre ve cesursunuz. En önemlisi de şanslısınız. Verim alabileceğiniz en önemli günler Çarşamba öğleden önce, Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Nakit arayışı içerisindeyseniz bu süreçte ailenizden ya da çok yakın birinden destek görebilirsiniz. 

İşinizle veya eğitim hayatınızla ilgili denediğiniz fakat olumsuz sonuçlar aldığınız bazı durumlar olabilir. Fakat sanki bir şekilde bunu elde edebileceğinizi görüyorum. Biraz daha, biraz daha denemeli ve mücadele etmelisiniz.  

Yatırım konularında bir adım atmak istiyorsanız Cuma gününü bekleyin.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu