Astroloji

Balık Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin… 

Balık Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Balık burçları; içinizin aydınlandığı, kaygılarınızdan arındığınız ve de şanslı olduğunuzu hissedeceğiniz pırl pırıl bir hafta sizi bekliyor. Aşk, bereket ve şifa enerjilerinin sizinle olmasını temenni ediyor haberlerime geçiyorum. 

Sağlınız konusunda daha hassas davranmanız gerektiği ile ilgili bir uyarı ile başlamak istiyorum. İçinizi karartmak istemem elbette ama kabul edelim bu konuda biraz ihmalkarsınız. Vücudunuzdaki tüm ağrılara ağrı kesiciyle müdahale etmeye son vermeli ne kadar sık tekrarladığının farkına vararak artık bir doktor randevusu planlamalısınız.  

Gelelim iyi haberlere ruhsal olarak sizi çok çok daha iyi durumda ve keyifli görüyorum. Hayatınızın kontrol mekanizmasında nihayet kendinize de yer vermeye başlayabildiniz. Kendinizi yükseltmeyi süreklilik haline getirebildiğinizde çevrenizdekiler için de daha cazibeli hale geleceksiniz emin olun. Güç arzusu içerisinde olduğunu biliyorum. Daha fazlasını istediğiniz de. Ve onu söküp alacağınızdan hiçbir şüphem yok. 

Balık Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Balık Burcu 14 Şubat aşk

Sevgililer gününe ve haftanın aşk durumuna girmeden önce Balık kadınlarıyla ilgili bir konuya değinmek isterim. Bir çoğunuzda yükselişe geçen bir anne olma arzusu seziyorum. Dolayısıyla da aile kurmak için doğru zaman olduğuna dair hisleriniz var. Güvenli, huzurlu, sahiplendiğiniz, sahiplenildiğiniz bir alan inşa etmek istiyorsunuz. Partnerinizle bu konuyu konuşmak için şahane bir zamanlama.  

İlişki içerisinde olmayan Balıklar içinse bu hafta başlayabilecek olan ilişkilerin mutlaka uzun süreli ilişkiler olacağını ve kesinlikle iyi enerjilerin yükseldiğini söylemeliyim.  

İlişkisi olan Balıklara geri dönerek Salı günü Merkür’ün Kova burcuna geçişini müjdeliyorum. İlişkinizde belki de zaman zaman küçük taktiler uygulamalısınız. Her şeyi de hayatın olağan akışına bırakamayız değil mi? Dengeyi kaçırmamaya mutlaka dikkat ederek, kendinizi ilişkinizde bir tık geri plana çekebilirsiniz. Bu hafta bırakın hamleleri partneriniz yapsın, sizse ona uyum sağlayan taraf olun. Belki hayatınızla ilgili her detayı olduğunca anlatmanın dozajını biraz düşürebilirsiniz. Ama dediğim gibi bir ilişkide olduğunuzu da unutmayın ve abartmayın. Bu arada hamleyi karşı taraftan bekleyin derken kesinlikle 14 Şubat’ı kastetmedim. Bu özel ve heyecanlı gün mutlaka romantizmle taçlandırılmayı hakkediyor.  

Balık Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Balık Burcu 14 Şubat para

16 Şubat Çarşamba günü gökyüzünde hakim olan tek şey Dolunay değil; bir de Venüs-Mars Kavuşumu kollarını açacak bizlere. Belki de en çok sizlere… Zira bu hareketle birlikte 18 Şubat Cuma günü yaşanacak olan Güneşin Balık burcuna geçiş hareketi parasal konularda şanslı ve bereket dolu bir 9 gün armağan ediyor Balık burçlarına. Önemli işlerinizi, imzaları ve kararları mümkün mertebe Perşembe’den sonraya bırakalım. Haftanın ilk günü mutlaka halletmeniz gerekenler olabilir. Bu durumda da programınızı olabildiğince öğleden sonraya çekmenizi öneriyorum.  

İş başvuruları ve eğitim hayatınızdaki ilerlemeler için kusursuz bir süreç. Attığınız her adımın tıkır tıkır ilerlediğini göreceksiniz.  

Şans oyunları içinse küçük bir denemeden kimseye zarar gelmez.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu