Yay

Yay Burcu 30 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumu

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 30 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Biraz hareketli ve inişleri çıkışları olan bir hafta sizleri bekliyor sevgili Yaylar!

Pazartesi’den Çarşamba’ya, kendinizi güçlü, seksi ve cesur hissedeceksiniz. Duygularınız yükseldiğinde inisiyatif alabilir ve tutkulu davranabilirsiniz. Hızlı içgüdüleriniz ve mücadeleci ruhunuz, kendinizi, evinizi ve/veya ailenizi savunmak için harekete geçebilir. Partnerinizle cinsel ilişkinizi iyileştirmek veya yeni bir oyun arkadaşı bulmak için iyi bir zaman. Artan karizma ve seksapeliniz, sizi sosyal ortamlarda daha popüler hale getirecek.

Perşembe’den Pazar’a, düşüncelerinize netlik ve iyi konsantrasyon sağlayacak, yani zor veya ayrıntılı zihinsel çalışmalar için iyi bir zaman dilimi olacak. Okuyabilir, sınavlara girebilir veya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Küçük parçaların büyük resme nasıl uyduğunu fark edeceksiniz. Bu aynı zamanda uzun vadeli planlar yapmak ve gardırobunuzdan bir iş teklifine kadar her şeyi organize etmek için de uygun bir zaman. Pratik, verimli ve kapsamlı olacaksınız.

Yay Burcu 30 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

yay burcu 30 ağustos aşk

Kozmos, 30 Ağustos’ta Merkür dışa dönük on birinci evinize girdiğinde, arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle vakit geçirmeniz için sizi teşvik edecek. Sosyal hayatınıza öncelik vermeye başlayın, çünkü kıvılcımların uçuşmasına neden olan biriyle tanışabilirsiniz. Hatta bu insan muhtemelen bir arkadaşının arkadaşı olacak.

Aslında bu karşılaşma, Merkür’ün Kuzey Düğüm ile üçgen açı oluşturduğu ve sizi ne kadar harika bir partner olabileceğinizi hatırlamaya teşvik eden 3 Eylül’e kadar gerçekleşebilir.

Merkür, gerçek bir ilişki kurabileceğiniz birine daha da yakınlaştırmanıza yardımcı olabilir ve zaten aşıksanız, ilişkinizin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu size hatırlatabilir.

Yay Burcu 30 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

yay burcu 30 ağustos para

Bu haftadan itibaren ağ kurmak için güzel bir konumda olacaksınız. Sonuçta, Merkür 30 Ağustos’ta sosyal on birinci evinize girerek sizi meslektaşlarınıza, işe alım görevlilerine ve diğer profesyonellere kendinizi tanıtmak için doğru zihni sunuyor. Daha yüksek bir hedefe ulaşmak için gereken motivasyonu ve ilhamı bile bulabilirsiniz.

Ancak, 2 Eylül’e kadar kariyerinizde büyük bir hamle yapmak için gereken güveni bulmakta zorlanabilirsiniz. Rekabetçi onuncu evinizde Mars, savunmasız dördüncü evinizde Neptün ile karşı karşıya geldiğinden, saldırıya geçme veya başarısız olma korkusu, sesinizi çıkarmanızı bile engelleyebilir. Bu korku elbette geçecek ama korkuların aynı zamanda bir şeyin sizin için ne kadar önemli olduğunun göstergesi olduklarını unutmayın. Hedeflerinizden vazgeçmeyin!

3 Eylül’e kadar biriyle çalışmanın vizyonunuzu hayata geçirmeye yardımcı olduğunu görebilirsiniz. Hevesli on birinci evinizdeki Merkür, iş birliği sektörünüzde Kuzey Düğüm ile üçgen açı oluşturduğunda, bir çalışma arkadaşının sizin iyi özelliklerinizi nasıl ortaya çıkarabileceğine şaşırabilirsiniz. Ve 4 Eylül’de Merkür, Satürn ile üçgen açı yaptığında, bu insanla birlikte yeni bir fikir bile keşfedebilirsiniz; değerlendirilmesi gereken bir fikir…

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Seks Hayatınıza İlham Verecek Filmler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu