Yay

Yay Burcu 23 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumu

23 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta size pek çok fırsat sunabilir, doğru değerlendirmeye çalışın.

Bazı yeni ve iyi alışkanlıklar yaratmak ilginizi çekebilir. Meditasyon, yoga ve matcha bitki çayı içeren güçlü bir sabah rutini oluşturabilirsiniz. Sabah kendinize ayıracağınız fazladan birkaç dakika harika bir gün için doğru temelleri atmanıza yardımcı olabilir.

Güçlü başlanan sabahlar, işleri halletmeye odaklanma yeteneğinizi arttıracak. Yapılacaklar listenizdeki şeyleri hızla eritebilirsiniz. Karmaşık sözleşmeler ve formlar kafanızı karıştıramayacak. Olası sorunları anında görebilecek ve çözüm bulacaksınız.

Salı günü Başak burcundaki Merkür, Balık burcundaki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde iş- yaşam dengeniz bozulabilir. Hayatınızı mükemmel bir şekilde dengelediğinizi düşünürken hemen yüzeyin altında gizlenen bir miktar gerilimle karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizin kişisel hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyin sevgili Yaylar! İşyerinde bir sorunu çözdükten sonra, perşembe günü Merkür Plüton ile Oğlak burcunda üçgen açı yaptığında büyük bir ikramiye veya takdir alabilirsiniz. Bu başarı, özgüveniniz için büyük bir destek sağlayacak ve bütçenizi iyileştirecektir. Becerilerinizi sergileyin ve harika zihninizi iyi kullanın.

Yay Burcu 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

yay burcu 23 ağustos aşk durumu

Bu hafta hissettiklerinizi dile getirmeyi öğreneceksiniz. 22 Ağustos’ta, üçüncü iletişim evinizde sesinizin daha çok çıkmasını ve duyulmasını sağlayacak bir dolunay parlayacak. Önemli bir konuşma gerçekleşebilir; ilişkinizde büyük olasılıkla bir atılımı temsil edebilecek bir konuşma…

Aslında doğruyu söylemek sadece aşk hayatınızda değil, sosyal hayatınızda da böyle bir fark yaratabilir. 23 Ağustos’ta topluluk odaklı on birinci evinizdeki Venüs, konuşkan üçüncü evinizde Satürn’ü üçgen yapacak ve size uzun süre devam edecek dostluklar kurmanıza yardımcı olabilecek sabit bir enerji sağlayacak. Bu arkadaşlıklardan bazıları romantik ilişkilere bile dönüşebilir.

Bununla birlikte, duygularınızın karşınızdaki insan tarafından doğru anlaşılıp anlaşılmadığına dair şüpheleriniz olabilir. Sorumluluk almak ve kendinize inanmak, benlik saygınız için harikalar yaratabilir. En iyi niteliklerinize güvenin ve unutmayın, güzelliğinizi göremiyorlarsa, bu onların sorunu! Artık ayrıntılara daha fazla bakma eğilimindesiniz ve bir aşk hakkında keşfettikleriniz sizi gerçekten şaşırtabilir. Belki daha sık dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu 23 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

yay burcu 23 ağustos para durumu

Bu hafta başlarken, işlerinizi farklı şekilde halletmek için ilham alabilirsiniz. Enerjinizin önündeki engelleri kaldırmak, sizi işinize daha cesurca yaklaşmaya teşvik edecek. Dolunay sayesinde düşüncelerinizi söylemenizi ve zihninizi harekete geçirmenizi isteyen önemli bilgileri keşfedebilirsiniz.

23 Ağustos’ta dışa dönük on birinci evinizdeki Venüs, konuşkan üçüncü evinizde Satürn’ü üçgen yapacak ve endişe duymadan iletişim kurmanıza yardımcı olacak. Artık iletişim kurduğunuz iş bağlantıları, daha kullanışlı olacak. Bununla birlikte, kariyer sektörünüzde Merkür, yerel sektörünüzde Neptün’e karşı olduğundan, hedeflerinizin peşinden gitme arzunuzu güvenlik ve konfor ihtiyacınızla dengelemekte zorlanabilirsiniz.

Ancak 23 Ağustos’a kadar konforunuzun hedeflerinizle doğrudan bağlantılı olduğunu fark edebilirsiniz. Merkür, finans sektörünüzde Plüton ile üçgen açı yaptığında, başarılı olmak için motive olabilirsiniz. Haftanın sonunda, zam alma veya gelirinizi artırma konusunda daha hevesli hissedebilirsiniz.

Artık tezahür egzersizleri yoluyla, bir iş planını tamamlayarak ve resmi yatırımcılar arayarak yeni kazançlar elde etme yolunda tüm desteğe sahip olacaksınız. Utangaç davranmayın, ihtiyacınız olanı isteyin!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Libidonuz mu Düşük? İşte Seks Terapistlerinden 1 Numaralı Çözüm!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu