Yay

Yay Burcu 18 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu

18 Ekim 2021 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 18 Ekim 2021 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 18 Ekim Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Dinamik yöntemleriniz, üstlendiğiniz herhangi bir projenin tanıtımına önemli ölçüde yardımcı olacak. Verimli ve düşünceli tavrınız, işyerindeki konumunuzu geliştirecek ve devam eden anlaşmazlıklarla diplomatik olarak tatmin edici bir şekilde ilgilenmenizi sağlayacak. Arkadaşlarınıza ve değer verdiğiniz kişilere biraz saygı göstererek, sağladığınız güvenden en iyi şekilde yararlanın. Onların desteğinin sizin için ne kadar önemli olduğunu ve bunu nasıl da takdir ettiğinizi bilmelerini sağlayın. 

Pazartesi ve Salı günü istediğiniz kadar çok dilekte bulunabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri ise kendinizi her zamankinden daha hayalperest hissedebilirsiniz. Bu his, şu anda kendinizi biraz utangaç hissetmenize sebep olsa da uzun vadede aydınlatıcı olacaktır. Cuma ve Cumartesi günleri, arkadaşlarınıza zaman ayırmak için her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz.  

Yay Burcu 18 Ekim Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yay Burcu 18 Ekim aşk

Sevdiklerinizle belirlediğiniz kurallara kendiniz uymadığınız için, şu anda sınır koymak da zor olacaktır. Unutmayın, istediğinizi elde etmek için başkalarına dayattığınız kural ve düzenlemelere göre oynamak zorundasınız. 18 Ekim’de Merkür gezegensel geri gidişini sona erdirdiği anda, tüm bu ilişkilerdeki değişimleri görmeye başlayacaksınız.  

Evet, cömert bir insansınız ve kişisel ilişkiler söz konusu olduğunda tüm hamleleri yapmaktan çekinmiyorsunuz. Ancak bu, ihtiyaçlarınızın karşılanması gerekmediği anlamına gelmez. Karşılıklı saygı iki yönlü bir yoldur. Eğer verdiğiniz kadarını alamıyorsanız, bu ilişkinin uzun vadede devam etmeye değer olup olmadığına karar vermenin zamanı gelmiş demektir. 

Önem verdiğiniz kişilerden, özellikle de çok zaman ve emek verdiğiniz romantik partnerinizden hak ettiğiniz muameleyi talep etmelisiniz. Bu hafta aşk hayatınız hakkında acele kararlar vermeden önce lütfen bunu iyice düşünün… 

Yay Burcu 18 Ekim Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yay Burcu 18 Ekim para

Her zamankinden biraz daha gergin hissediyor, ancak tüm olasılıklara hazır ve sonunda uzun süredir ertelediğiniz projelerle başa çıkabilecek gücü hissediyorsanız, endişelenmeyin. Coşkunuzu kullanın ve takım lideri olmaktan korkmayın! Bunu yapmak için gerekli donanıma sahipsiniz. 

18 Ekim Pazartesi gününden itibaren hem Merkür hem de Jüpiter istasyonu doğrudan. Merkür, özellikle bağlantılar arasındaki herhangi bir yanlış iletişimde, profesyonel topluluğunuza dengeyi geri getirir. Ayrıca mesleki özlemleriniz ve hayallerinizle ilgili zihinsel stresleri de hafifletebilir. Bu arada, Jüpiter de iletişim becerilerinizle biraz şans getirecektir. Birlikte, her iki sosyal gezegen de profesyonel seçeneklerinizi keşfetmek için daha büyük topluluğunuza ulaşmanıza yardımcı olabilir.  

Güneş, 23 Ekim Cumartesi günü Akrep burcuna geçiyor. Akrep sezonu inanılmaz bir iç gözlem dönemi olacak. İçinize bakarken, iş hayatınızı veya kariyer yolunuzu nasıl değiştirebileceğinizi kendinize sorun. Hatta mesleğinize yardımcı olacak yeni yatırımları düşünmek isteyebilirsiniz. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Uçuşa Hazır Olun! Kadınlar İçin Mastürbasyon Yöntemleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara escort