Yay

Yay Burcu 16 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumu

16 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Yavaş bir başlangıç yapsanız da haftanın sonunda bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olacaksınız!

Hafta, eğitim evinizde Aslan burcunda Güneş’in doğmasıyla başlıyor ve evinizdeki ve ailenizdeki sezgisel Neptün’ü bir araya getiriyor. Okula gitmeye veya çocuklarınızı göndermeye hazırlanıyor olabilirsiniz. Bu büyük etkinliğe hazırlanırken birçok karışık duygu yaşayabilirsiniz. Kendinizi iddiasız ve hatta geri çekilmiş hissedebilirsiniz. Ama bu son derece sezgisel bir enerjidir. 16 Ağustos Pazartesi günü, Başak burcundaki Merkür, sözleşmeler ve iletişim evinizdeki bilgiç Satürn ile kavuşuyor. Geri gönderilecek e-postalar var ve gelen kutuları doluyor ama hiçbirini yapmak istemiyorsunuz. Sinirlenmekle sorumluluk almak arasında seçim yapan bir kavşakta duruyorsunuz. Bu yön, zihinsel disiplininizi artırabilir ve karmaşık formlar arasında geçiş yaratmanıza yardımcı olabilir. Yapılacaklar listenizdeki birçok maddenin üzerini çizmeye hazırlanın!

Yay Burcu 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Popülariteniz bu hafta son derece yüksek ve hepsi Venüs’ün 16 Ağustos’ta toplulukla ilgili on birinci evinize girmesi sayesinde.

16 Ağustos Pazartesi günü, zarif Venüs Terazi’ye ve ekip çalışması ve teknolojiyle ilgili on birinci evinize geliyor. Aniden herkes sıcak bir parıltıya sahip olacak, neredeyse auralarını görebiliyormuşsunuz gibi! Şimdi ile 10 Eylül arasında, sosyal olarak daha deneysel ve her zamankinden daha açık fikirli olacaksınız, sanki bu mümkünmüş gibi! Aslında, kendinizi daha önce yalnızca platonik bir ışıkta gördüğünüz birine çekilirken bulabilirsiniz. Ancak, 18 Ağustos’a kadar, başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü konusunda biraz fazla endişe duyma ihtimaliniz var. Merkür ve Mars onuncu itibar evinizde güçlerini birleştirdikçe, ilişkinin kendisinden ne kadar keyif aldığınızdan ziyade ilişkinizin ne kadar şık göründüğüne daha fazla odaklanabilirsiniz. Neyse ki, 19 Ağustos’a kadar sosyal on birinci evinizdeki Güneş, romantik beşinci evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya gelecek ve sizi bu durumun üstesinden gelmeye ve hayattaki güzelliklere yönelmeye teşvik edecek. Bilirsiniz, yaz sıcağında aşık olmak gibi!

Yay Burcu 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta başlarken, ekip çalışmasının değerini yeni bir ışıkta görmeye başlayabilirsiniz. 16 Ağustos’ta Venüs, sosyal ve yenilikçi on birinci evinize girerek iş arkadaşlarınızla daha geniş ve vizyoner bir düzeyde çalışmanıza yardımcı olacak. Masaya güzel bir şey getirme yeteneğinizi ve tabi onlarınkini de küçümsemeyin.

Rekabetçi ve motive edici bir enerji akışı 18 Ağustos’a kadar sizi yakalayabilir. Merkür ve Mars, kariyerle ilgili onuncu evinizde bir kavuşum oluştururken, başarınızın önünde hiçbir şeyin durmasına izin vermiyorsunuz. Bununla birlikte, bu süre zarfında otorite ile ilgili bir sorun yaşama eğiliminiz olabilir, bu nedenle üstlerinizle olan anlaşmazlıkları dikkatli bir şekilde yönetin. Topluluk odaklı on birinci evinizdeki Güneş, yaratıcı beşinci evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya geldiğinden, benzer düşünen bireylerle çalışmak, kendi tutku projelerinizden ilham almış gibi hissetmenizi sağlayabilir. Kendinizi ifade etme ihtiyacı hissediyorsanız, yapın!

20 Ağustos’ta rutininizin altıncı evinde Merkür, Uranüs ile üçgen açı yaptığında, gündelik işlerinizi tamamlamak için yeni bir yöntem, stil veya teknik keşfedebilirsiniz. Bir şansı kucaklamak, ertelemeyi ortadan kaldırmanıza ve kısa sürede çok şey başarmanıza yardımcı olabilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burcunuza Göre Seks Güdünüz Ne Kadar Güçlü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu