Yay

Yay Burcu 11 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu

11 Ekim 2021 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Artan özgüveniniz, etkili ve iyi huylu bireylerle önemli bağlar kurmanıza yardımcı olacak. İnsanları düşünce tarzınız ve konuşmalarınızla etkileyecek, sizi desteklemelerine teşvik edecek. Cesaret verici ve sağduyulu yaklaşımınızla etrafınızda büyük bir heyecan yaratabilirsiniz. Sizinle tanışma şansına sahip olan herkes, ne kadar iyi bir arkadaş olabileceğinizi keşfedecek. 

Yaratıcı enerjiniz haftayı şık bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak. Salı gününden itibaren hayat sizin için daha da zevkli olacak ve bunda artan şansınızın payı büyük!  

Hafta sonunda, daha fazla acele etmeniz gerektiğini düşünen huysuz bir patron veya oda arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Yay Burcu 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yay Burcu 11 Ekim aşk

Satürn Kova burcundaki beş aylık gezegensel geri gidişini sona erdirdiğinde, kişisel yaşamınızı, romantik ilişkilerinizi ve hatta arkadaşlıklarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, hiçbir şey sizi bir kişiye bağlanmaktan daha fazla korkutamaz. Ve karşınızdaki insan entelektüel merakınızı uyandırmadığı ve size meydan okumadığı sürece tek eşli olmak zorunda hissetmiyorsunuz. 

Bu hafta duygularınız yoğunlaşmaya başlayacak. Güneşinizle aynı hizada olan Venüs’ün Kova’daki Satürn’den taahhütte bulunmaya zorladığı 13 Ekim’de, halihazırdaki ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımayı düşüneceksiniz. Her zaman yeni maceralara koşan biri olsanız da özellikle Terazi güneşi ve Jüpiter’in Kova’da birleştiği 15 Ekim’de bunun sizin için doğru seçim olduğuna dair şüpheniz kalmayacak. Çok uzun zamandır ilk kez böyle hissediyorsunuz, tadını çıkarın! 

Ve eğer bekarsanız, bu çok uzun sürmeyecek… 

Yay Burcu 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Yay Burcu 11 Ekim para

Hedeflerinizi gerçekleştirebilir ve son derece etkili olabilirsiniz. Aslında bir ‘kazanan’ olma sebebiniz, üstlendiğiniz projelerden aldığınız keyif…  

10 Ekim Pazar günü, Satürn istasyonları doğrudan konuşma sektörünüze yönlenecek ve iletişim becerilerinizi olgunlaştıracak. Gerileme dönemi size benzersiz bakış açınızı profesyonel ama arkadaşça bir şekilde aktarmayı öğretti. Becerilerinizi geliştirmek için birçok fırsatınız olduğundan, işte akıllı diyaloğu kolaylaştırma yeteneğiniz var. Satürn, işyeri diyaloğuna olağandışı ancak yenilikçi katkılarınız için öne çıkmanıza yardımcı olabilir.  

12 Ekim Salı günü Oğlak burcundaki ilk dördün ay değerinizi ve bütçenizi vurgular. Tazminat ve bütçeleme konusunda inisiyatif almanın zamanı geldi. Ayrıca, zam istemek için strateji oluşturmanın da zamanı olabilir. 

Güneş, 14 ve 15 Ekim Perşembe ve Cuma günleri Jüpiter ile üçgen açı yaptığında haftanız olumlu bir şekilde sona erecek. Yapacağınız bir konuşma, topluluğunuzda daha iyi bir uyum ve hatta alanınızda yeni fırsatlara yol açabilir. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Erojen Bölge Nedir? Kadınların Erojen Bölgeleri Nelerdir? Dikkat Bu Bölgeler Çıldırtıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu