Yay

Yay Burcu 09 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumu

09 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 09 Ağustos 2021 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 09 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Tamamen kanatlanmak için iyi bir zaman değil! Yaşadığınız şeylere nasıl yaklaşabileceğiniz veya bunları sürdürüp sürdüremeyeceğiniz konusunda birçok seçeneğiniz var ve bütüncül bir yaklaşım size en iyi şekilde hizmet edecek. Elbette büyük resmi düşünün, ancak bu hafta çabalarınızı atılacak en iyi adıma odaklayın. Nereden veya nasıl başlayacağınızı bulmakta zorlanıyorsanız, kalbinizin en güçlü arzusunu belirleyin.

Hafta boyunca, bazılarınız endişe, depresyon ve korku yaratabilecek belirsizlikler hissedebilirsiniz. Birkaç günlüğüne dışarı çıkın ve/veya ailenizle vakit geçirin.

Yay Burcu 09 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

yay burcu 9 ağustos aşk durumu

Hassasiyet alarmı! 9 Ağustos Pazartesi günü, sevgi dolu Venüs tüm gün Neptün’e karşı olduğu için kendi tepkilerinizden bazılarıyla kafanız karışabilir ve bu nadir karışım, sinir uçlarınız açığa çıkmış gibi hissetmenize neden olabilir.

Duygularınızı nelerin tetiklendiğine dikkat edin, özellikle bu muhalefetin ortaya çıktığı iş ve ev cephesinden gelen ve çatışan talepler etrafında. Baskı çok fazla olduğunda, kendinizle ilgilenmekten tamamen uzaklaşabilirsiniz. Boğulmakla savurmak arasında mutlu bir denge tutturabileceğinizi biliyorsunuz, ancak bu sıra dışı Venüs-Neptün geçişi sizi zorlayabilir.

Başkalarının tepkilerinin sizi engellemesine ve geri adım atmanızı sağlamasına izin vermeyin. Birisi umduğunuz şekilde yanıt vermiyorsa bunu kişisel algılamayın. Aslında, sözlerinde değil de eylemlerinde gerçek bir değer olabilir mi?

Biraz fazla mı zorlandınız yoksa bazı sosyal nüansları mı kaçırdınız? Durum ne olursa olsun, bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yoksa üzerinde durmayın. Sakinleşme molası verin, zihinsel olarak akışına bırakın, ardından bir sonraki aktivitenize geçin. Bu transit altında, ilişkileri birbirine karıştırmamaya özen gösterin.

Yay Burcu 09 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

yay burcu 9 ağustos para

Bu, önemli kariyer girişimlerini hızlandırmak için harika bir hafta! Finans sektörünüzde oyunun kurallarını değiştiren Pluto ile uyumlu olan iddialı onuncu evinizdeki ağ kurma uzmanı Venüs sayesinde, stratejik olarak sosyalleşerek profesyonel olarak büyük bir adım atabilirsiniz. Venüs, üst kademelerin kapısına dayanmanızı kolaylaştıracak.

Elit bir çevreye girebilir veya A listesindeki bir müşteriyi etkiniz altına alabilirsiniz. Önemli bir işverenin dikkatini ne zaman çekeceğinizi asla bilemezsiniz ve çektiğinde de fara yakalanmış bir geyik gibi görünmek istemezsiniz.

Venüs ve Mars zaten profesyonel bölgenizde ikamet ederken, onların üçlü tehdit gücü olan motivasyon, yaratıcılık ve anlayış gücünden yararlanabilirsiniz. Başka bir deyişle, en cesur hamlenizi yapmamak için hiçbir mazeretiniz yok! Kariyer hedefleriniz söz konusu olduğunda, önümüzdeki birkaç hafta en yoğun tezahür etme zamanıdır, bu yüzden közleri dürtün ve şenlik ateşini yakın!

Etkileyici bir ilerleme kaydettiğinizde bile yetinmeyin ve kendinize bundan sonra ne yapmak istediğinizi sorun. Ay sonuna kadar nerede olmak istediğinizi düşünün, bazı adımların haritasını çıkarın, ardından ilk fırsatta büyük bir adım atmaya söz verin!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: G Noktası Nedir? Zevk Rolü Nedir? G Noktası Nasıl Bulunur? Ne İşe Yarar?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu