Astroloji

Terazi Burcu 14 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

14 Şubat 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 14 Şubat 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin… 

Terazi Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Terazi burçları; iş veya eğitim hayatınızdaki yoğunlukla beraber çözüme kavuşturulması gereken krizler, ilişkiniz için ayırmanız gereken zamandan çalmış gibi görünüyor. Dengeyi kurabilmekte zorlandığınız bir hafta ama 15 Şubat Salı günü size yol gösterecek etkilerle karşılaşacaksınız.  

16 Şubat Çarşamba günü ihtişamlı bir Dolunay yaşayacağız Aslan burcunda. Özgüveniniz için mükemmel etkileri olacağını söylemeliyim. Bilhassa Terazi kadınları için adeta bir dişil enerji banyosun olarak. Dolunayın etkide bulunduğu alan sizin sosyal ilişkileriniz üzerinde şekillenecek. Fark edildiğiniz, ışıl ışıl parladığınız ve konuşurken ağzının içine bakılan kişi haline dönüştüğünüz bir hafta olacak sizin için.  

Yine 16 Şubat Çarşamba günü bir de Venüs-Mars Kavuşumu yaşayacağız. Etki alanı aile ilişkileriniz üzerine olacak. Bazı boşlukları tamamlayabilecek olan tek şey ailedir. Soğukluklar ve kopukluklar üzerinde yeniden düşünmenizi öneriyorum.  

Terazi Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Terazi Burcu 14 Şubat aşk

İlişkisi olan Teraziler için Pazartesi gününe dair bir şey söylememe gerek olduğunu düşünmüyorum bile. En başta uyarımı yaptım. Aslında sadece Sevgililer Günü için değil Şubat ayının neredeyse tamamında partnerinizin sizden daha fazla beklentide olduğunu göreceksiniz. Çatışma çıkarmak yerine ona istediğini verin. Bilhassa yatak odasındaki sıcaklığı arttırmanızı tavsiye ediyorum. Libido düşüklüğü ile mücadelenin en etkili yollarından biri de yeni şeyler ve yeni yerlerde denemektir. Bu anlamda Çarşamba gecesini kesinlikle es geçmemenizi öneriyorum. Salı Merkür’ün Kova burcuna yapacağı geçiş, yatakta ve partnerinizle aranızdaki iletişimde size mutlaka arka çıkacaktır.  

Merkür’ün bu hareketi ilişkisi olmayan Teraziler için de harika olacak. Gökyüzünün sizi aşka davet ettiğinin farkına varın. Korkularınızla geri adım atmak yerine, temkinli adımlarla şans vermeyi deneyin. Hayatınıza yeni birinin girişi size her anlamda iyi gelecek, Merkür’ güvenin! 

Terazi Burcu 14 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Terazi Burcu 14 Şubat para

İş hayatınızda Cuma gününü hafife almayın! Balık burcuna geçecek olan Güneş, kariyerinize ışıklar saçmaya geliyor… Önemli sunumlar, toplantılar, tahsilatlar, ödemeler ve büyük kararları mutlaka Cuma gününe ve takip eden 4 gün içerisine yayalım. 

Ortaklıklar ve işbirlikleri için uğur getirecek bir konumlama mevcut. Ayrıca takım çalışmasına daha rahat adapte olduğunuz belki de sorumluk aldığınız bir süreç olacak bu hafta. 

Cuma günü ayrıca resmi dairelerdeki işlemler ve hukuku prosedürlerin daha hızlı çözüme kavuştuğu bir gün de olacak.  

Öte yandan şans oyunları için küçük bir denem atışı yapmak isteyenler Perşembe akşamını ıskalamasın. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Testosteron Nedir? Cinsellikle İlişkisi Ne? Testosteron Düşüklüğü Nasıl Tedavi Edilir?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu