CinsellikKültür
Trend

Sıkıcı Seks Yapmayı Bırakın! Seksi Daha Uzun ve Zevkli Hale Getirmek İçin 3 Yol

Seks harika ve canlandırıcı bir deneyimdir, ancak bazen işler oldukça bayatlayabilir ve sıkıcı hale gelir. Cinsel birlikteliğinizin nasıl biteceğini, profesyonel güreş senaryosu koreografisinde bir sonraki adımda ne olacağını tahmin etmekten daha iyi tahmin edebiliyorsanız, havai fişekleri görmeye daha yakın olduğunuzu söylemek güvenlidir.

Kadınların harika, ateşli seksten zevk almak için neler yapabileceği konusunda sizi doğru yöne yönlendirmemize izin verin. İşte yatak odasında işleri yeniden canlandırmak için birkaç ipucu:

  • Hayatınızdaki Dağınıklığı Temizleyin ve Partnerinize Odaklanın
daha zevkli seks

Dağınıklığı temizleyin. Bu sadece odanın dağınıklığı değil, aynı zamanda zihninizin de dağınıklığı anlamına gelir. Odanızda strese neden olan her şeyi kaldırarak başlayın. Faturalar, katlanmamış çamaşırlar, kesintisiz gelen mesajlarla dolu cep telefonunuz… Fiziksel olarak dikkat dağıtıcı bu şeyleri ortadan kaldırmak, anda kalmanıza yardımcı olur.

Özellikle çocuklarınız varsa, zihninizdeki dağınıklığı temizlemek daha zor olabilir. Gerekirse, birkaç dakikanızı ayırın ve endişelendiğiniz veya unutmak istemediğiniz her şeyi yazın. Ayağa kalkıp partnerinize odaklanmadan önce yapılacaklar listenizi temizleyin ve o kağıt parçasına artık bir kenara bırakın.

Zihninizdeki dağınıklığı temizlemek, aynı zamanda iç eleştirmeninizi susturmak anlamına da gelir. Kendine güven her zaman seksidir ve karnınızın yeni bir pozisyonda nasıl göründüğü veya poponuzun arkadan nasıl göründüğü konusunda endişelenmekten daha hızlı hiçbir şey bunu mahvedemez!

Neredeyse tüm erkekler için, çıplak bir kadınla birlikte olduklarında sahip oldukları tek şey engellenemez bir heyecandır. Çünkü muhteşem bir kadınla seks yapmak üzeredirler! Onlar, sizin gördüğünüz bu kusurların hiçbirini görmüyorlar. Aslında sizin kusur olarak gördüğünüz bazı şeyler, onu en çok tahrik edenler olabilir.

  • Sizi Gerçekten Neyin Tahrik Ettiğini Anlayın
daha uzun seks

Sizi neyin tahrik ettiğini ona göstermeden önce, kendiniz bilmelisiniz. Sizi gerçekten neyin harekete geçirdiğini keşfetmek için biraz yalnız zaman geçirin. İnternette çeşitli şeylere bakın, erotik yazılar okuyun, maceracı olun ve mastürbasyon yapın! Neyin iyi hissettirdiğini bilmiyorsanız, sevgilinize neyi sevdiğinizi gerçekten söyleyemezsiniz, bu yüzden bu keşif önceliğiniz olmalı.

Düşünmek isteyebileceğiniz diğer birkaç şey, Kegel egzersizleri yapmak (daha güçlü orgazmlar için), kendinizi çekici ve iyi hissettiren skandal derecedeki seksi iç çamaşırları giymek ve tabii ki, eğlenceli, kaygan bir seks için bol miktarda yağ kullanmaktır.

Kitap okuyarak ve güvenilir kaynaklardan bilgi alarak kendinizi seks konusunda eğitmek, özellikle bunu bir çift olarak yaptığınızda, cinsel yaşamınızı iyileştirmeye ve size birçok yeni fikir vermeye yardımcı olabilir.

  • Artık Kendiniz Bildiğinize Göre, Ona da Tam Olarak Ne İstediğinizi ve Nasıl İstediğinizi Anlatın

Bir sonraki adım, çoğu kadının en çok zorlandığı aşamadır, ne istediğini söylemek! Pek çok erkek, eğlenceli ve rahat bir şekilde yapıldığı sürece, onlara gerçekten neyi sevdiklerini söyleyen kadınlara bayılır.

Fantezileri paylaşın, yeni pozisyonlar deneyin, yeni bir yerde seks yapın. Çok utangaç bir erkek için, onu (veya sizi) rutinden çıkarmaya yardımcı olabilecek bir yetişkin masa oyunu deneyin. Partnerinizin aklınızı okumasını bekleyemezsiniz. Bu gece daha iyi bir deneyim yaşamak istiyorsanız, ona tam olarak ne yaşamak istediğinizi söylemelisiniz!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: G Noktası Nedir? Zevk Rolü Nedir? G Noktası Nasıl Bulunur? Ne İşe Yarar?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara escort