Oğlak

Oğlak Burcu 16 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumu

16 Ağustos 2021 Pazartesi günü Oğlak burcu haftalık burç yorumu… Oğlak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Oğlak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü Oğlak yorumu ile keşfedin… 

Oğlak Burcu 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta değişiklikleri takip etmek için mükemmel bir zaman. Anahtar, çabalarınızı başkaları yerine kendinize odaklamaktır. Beklentilerinizi, yaklaşımınızı, takıntılarınızı ayarlamanız gerekebilir. Özgünlüğün ve akışın önüne çıkan her şeyi geride bırakın çünkü bolluk ve bereket, akışın ve özgünlüğün olduğu yerde.

Bir araba veya ev satın almak için herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce her şeyi dikkatlice kontrol ettiğinizden emin olun. Ve hatta Oğlak olmayan birini mutlaka yanınıza alın! Özdenetim ve güven geliştirmelisiniz. Burcunuzda Venüs’ün varlığı size her sorunla savaşma gücü verir. Bu transit muhtemelen sizin için faydalı fırsatlar yaratacaktır.

Oğlak Burcu 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

oğlak burcu aşk

Adınız şehirde dolaşıyor ve insanlar ne kadar harika olduğunuz hakkında konuşmayı bırakamıyorlar. Sonuçta, 16 Ağustos’tan itibaren Venüs gösterişli onuncu evinize girecek ve tüm iyi niteliklerinizi daha da parlatacak! En ateşli öz çekimlerinizi yayınlarken, sosyal medya aracılığıyla birilerinin ilgisini çekebilirsiniz. Değer ahlakınız sizi kişiliğiniz kadar çekici kıldığı için, iş aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz.

Hayatın katı ve kısıtlayıcı yönleri tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz. 18 Ağustos’ta Merkür ve Mars, maceracı dokuzuncu evinizde bir araya gelecek ve yeni deneyimler arzulayacaksınız. Sevgilinizi bir yolculuğa ve tatile çıkmak, ilişkinizde güçlü bir dönüm noktası olabilir. Bununla birlikte, 19 Ağustos’a kadar, çalışkan onuncu evinizdeki Güneş, evinizin dördüncü evindeki Jüpiter’e karşı olduğundan, kozmos sizi daha önemli şeylere odaklanmaya teşvik edebilir. Bazen gerçek macera, sahip olduklarınızı takdir etmekten ibarettir. Aşk hayatınızda bazı heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Romantik beşinci evinizde Merkür, Uranüs ile üçgen açı yaptığında, ilginizi çeken yeni şeyler keşfedecek ve arzu ettiğiniz aşka ulaşmaya biraz daha yaklaşacaksınız.

Oğlak Burcu 16 Ağustos Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

oğlak burcu para

Kariyeriniz, hafta başlarken çok fazla olumlu ışık alıyor. 16 Ağustos’ta Venüs hırslı onuncu evinize girecek, işinize olan sevginizi tazeleyecek ve sizi hayalleriniz için savaşmaya teşvik edecek. Tüm ihtişamınızla kendinizi ortaya koymaktan korkmayın. Şansınız yüksek, lehinize çalışacak.

Merkür ve Mars, dokuzuncu evinizde güçlerini birleştirecek ve sizi deney yapmaya teşvik edecek. Bununla birlikte, daha ölçülü bir yaklaşımı benimsemezseniz, pişman olabilirsiniz. Kariyer sektörünüzdeki Güneş koruyucu dördüncü evinizdeki Jüpiter’e karşı olduğu için işiniz 19 Ağustos’a kadar yoğunluğu artırabilir. Yolunuza çıkan rekabetçi enerji akışına hazır olun. Ancak, kendinize olan güveninize rağmen, öğrenecek daha çok şey olduğunu da unutmayın.

20 Ağustos’a kadar yaratıcı bir fikir meyvelerini verebilir. Merkür, kendini ifade etmenin beşinci evinde Uranüs ile üçgen açı yaptığında işinize biraz renk katın. Kişiliğinizin projelerinizle parlamasına izin verin.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burcunuza Göre Seks Güdünüz Ne Kadar Güçlü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara escort