Kova

Kova Burcu 26 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumu

26 Temmuz 2021 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 26 Temmuz Günlük Burç Yorumu Genel Durum 

kova burcu genel durum

Jüpiter Balık burcundan çıkıp Kova burcuna dönerken, muhtemelen hayatınızı baş döndürücü şekilde hızlandırmış olmalı. Bu her zaman ihtiyaç duyduğunuz hareketli ve değişken hayat tarzını beslese de Jüpiter artık ters yönde hareket ederken, bir hız tümseğine çarpmış veya gerekli bir rota düzeltmesi yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yavaşlamaya karşı koymayın! Aslında, daha yönetilebilir böyle bir hızla çalışmanın size ek kontrol sağladığını ve mümkün olan en iyi yöne gittiğinizden emin olmanıza yardımcı olduğunu keşfedin. 

Gerileme, kafanızdaki bazı soru işaretlerinin üzerinde düşünme fırsatı tanır.  Yeni eviniz/ilişkiniz/işiniz şu anda üstesinden gelebileceğinizden fazlası mı? Kimse hırslarınızdan vazgeçmeniz gerektiğini söylemiyor, ancak akıl sağlığınızı da korumalısınız! 

Yapabiliyor olmanız, yapmanız gerektiği anlamına gelmez, sevgili Kova’lar. Hissettikleriniz 23’ünde burcunuzda olan dolunay ve yine burcunuzda gerçekleşecek bir sonraki dolunay ile doğrudan ilgili. Derin ve kişisel bir düzeyde sizin için neler olup bittiğini kontrol etmek akıllıca olacaktır. Muhtemelen duygularınız için biraz alan yaratmanız gerekiyor.  

Kova Burcu 26 Temmuz Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

kova burcu aşk durumu

Özel biriyle daha derin bir bağlantı mı arıyorsunuz? Bu süreçte başlayan veya derinleşen herhangi bir ilişki sizin için sandığınızdan çok daha iyi olacak. Tutkulu Mars’ın ziyareti, libidonuz için harikalar yaratır ve size daha derin ve daha duygusal bir bağ için can attırır! Ancak yoğun duygusal seviyede bağlantı kurmak, kalbinizden paylaşmayı ve biraz savunmasız kalmaya izin vermeyi gerektirir. Bu sizin özgür, başına buyruk benliğiniz için biraz zorlayıcı olacak. 

Zaten bir ilişkiniz varsa, Mars közleri ateşleyecek, ancak sıcaklığı hissetmek için, gömülü bir kırgınlık veya kıskançlık konusunu sonsuza dek aradan çıkarmanız gerekebilir. 

Kova Burcu 26 Temmuz Günlük Burç Yorumu Finansal Durum 

kova burcu para durumu

İşyerinde gerginlik yaşamamak için üstlerinize doğru şekilde yaklaşmanız gerekebilir. Güneş ve Venüs’ün güçlü etkisi, sabırlı olmanızı ve daha çok çaba göstermenizi gerektirebilir. Bu dönem ayrıca duygusal olarak sizi ailenize yöneltebilir ve Ay ve Jüpiter geçişi ile onardan maddi destek alabilirsiniz. Evli olanlar, eşinin ailesinden maddi destek kabul edebilir. İş insanları büyük anlaşmalar yapabilir; araştırmacılar süregelen projelerini tamamlayabilir, girişimciler işle ilgili geziler yapabilir, ofis çalışanları, yeni projelere aktif olarak katılabilir.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu