Kova

Kova Burcu 13 Eylül 2021 Haftalık Burç Yorumu

13 Eylül 2021 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 13 Eylül 2021 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 13 Eylül Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Perşembe’ye, gezegenler size bir iç denge hissi, uyum ve memnuniyet duygusu vadediyor. Etrafınızdakiler ateşli ve rahatsız olsalar da herhangi bir dramdan etkilenmek için fazla havalısınız, sevgili hava burcu! Son zamanlarda yaşadığınız bazı kişisel veya ilişki sorunlarını çözmek için iyi bir zaman. Unutmayın, yakın ilişkiler ve güçlü duygusal bağlar, sevgi kadar karşılıklı saygıya da ihtiyaç duyar. 

Cuma’dan Pazar’a duyularınız keskinleşecek ve bu da sizi tüm titreşimsel enerjiye karşı son derece hassas kılacak. Sezgisel yetenekleriniz ve psişik izlenimleriniz, tüm iletişim ve ilişkilerinizi etkileyebilir. İnsanlar sizin etrafınızda olmayı isteyecekler çünkü onların moral bozukluklarını fark edecek ve başkalarının göstermediği sempatiyi sağlayacaksınız. Şarkı söylemekten yazı yazmaya kadar sanatsal ve yaratıcı çalışmalar için de iyi bir zaman. 

Kova Burcu 13 Eylül Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

kova burcu 13 eylül aşk

Bu hafta şehvetli arzularınız alevlenmeye devam edecek sevgili Kovalar! Mars, cinsel ve mahrem sekizinci evinizi 14 Eylül’e kadar ateşlerken, yakınlaşma ve birleşme dürtünüzü takip etmeye hazır olacaksınız.  

İlişkisi olan Kovalar bu enerjiden daha verimli faydalanabilecek. Ancak bekarlar, duygusal ihtiyaçları karşılanmadığı için kendilerini mutsuz hissedebilirler. Güneş, haftanın geri kalanında bu arenada yörüngede dönmeye devam ederken, aşk hayatınızda nerede durduğunuzu aydınlatmak için onun ışığını kullanın ve pazarlık konusu olmayan ihtiyaçlarınızın bir listesini oluşturun. 

Neyse ki, Mars 14 Eylül’den itibaren dokuzuncu evinize taşınacak, yeni bir görev üstlenecek ve ateşli enerjisini hava burcunuz ile kolayca harmanlayacak.  

Kendinizi güçlenmiş ve aklınıza koyduğunuz her şeyin üstesinden gelmeye hazır hissedeceksiniz! Aklınızda partnerinizle seyahate çıkma fikri varsa, ikiniz de bu deneyimi özellikle ödüllendirici bulacaksınız. 

Kova Burcu 13 Eylül Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

kova burcu 13 eylül para

İş arkadaşlarınızın beklenmedik ve uygunsuz davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ama bu durumun sizi çok da etkilemeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Başarısız bir projeyi başarılı bir projeye dönüştürebileceğinizi göreceksiniz. Kendinizi daha fazla sabırla güçlendirmeyi deneyin, özellikle de bu hafta! Geçmiş günlerde karar verdiğiniz değişiklikleri tereddüt etmeden gerçekleştirin. Maddi başarı elde edeceksiniz. Bu sizin için çok analitik bir zaman.  

Önemsiz yolculuklardansa gelecekte başarı potansiyeli olan önemli toplantıları kaçırmamaya odaklanın. Çıkarlarınızı koruyun! 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Regl Öncesi Libido Yükselmesi Herkeste Olur mu? Adet Döneminde Cinsel İstek Neden Artar?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu