Kova

Kova Burcu 11 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu

11 Ekim 2021 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta bağlantılar kuracak ve yeni insanlarla tanışacaksınız sevgili Kovalar, siz manyetiksiniz! 

Devam etme vaktiniz geldi… İster kötü bir ilişkiden uzaklaşıyor olun, ister aşırı sıkıcı bir işten ayrılıyor, kendinize daha iyi bir hayat kurmak için gereken her şeye sahipsiniz. Hafta ortası, ne kadar olumlu olduğunu anlamadan önce sizi bir anlığına hayal kırıklığına uğratacak büyük bir değişiklik geliyor. Hafta sonuna kadar hepsini özümsemiş ve her şeyi gerçekte olduğu gibi görecek kadar topraklanmış olacaksınız. 

Esnekliğinizi kaybetmeyin ve gerektiğinde işlerin ters gitmesine izin verin. Hepsinden önemlisi, mizah anlayışınızı koruyun. 

Kova Burcu 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kova Burcu 11 Ekim aşk

Şu anda kendinize uyguladığınız çok fazla baskı var gibi görünüyor, bu da sizin için birçok duygusal barikat ve aksilik yaratıyor. Burcunuzda beş aylık bir retro yolculuğunun ardından, Satürn 10 Ekim’de sağa döndüğünde, içinde bulunduğunuz bir ilişkiyi yürütmeye çalışırken kendinize olan güveninizin azaldığını görmeye başlayacaksınız. 

Yay burcundaki Venüs ile Satürn’ün birleştiği zamandan iki gün sonra, 15 Ekim’de, yani Terazi güneşi ve Satürn’ün de birleştiği zaman, ortaya bazı sorunlar çıkabilir. 

Bu çift Satürn geçişi, taahhütte bulunmanızı sağlayacak, ancak korkmuş olabilirsiniz. Çimler bu geçişte her zaman daha yeşildir, bu yüzden kalbiniz fazla mesai yapabilir ve tüm ilginizi tek bir kişiye vermek sizi zorlayabilir. Bu nedenle, net sınırlar belirlemek önemlidir ve başkalarından aldığınız titreşimleri hafifletecektir. 

Eğer bir ilişkiniz yoksa, evde saklanmayın! Yeni ve ilginç insanlarla ve hatta belki de hayalinizdeki partnerle tanışma şansınız şu anda çok yüksek.  

Kova Burcu 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Kova Burcu 11 Ekim para

Kariyerinizde istediklerinize ulaşmak bu haftadan itibaren daha kolay olacak sevgili Kovalar. İş açısından başarılarla dolu bir zaman olacak. Sonunda uzun süredir devam eden yorucu görevleri tamamlayacak ve yeni ve daha ilginç projelere katılmak için zaman bulacaksınız. Yaptıklarınızla toplayacağınız takdirleri ve başarılarınızı kutlamaya başlayabilirsiniz 

10 Ekim Pazar günü, Satürn istasyonları doğrudan burcunuzda. Gerileme dönemi boyunca, kimlik ve görünüş duygunuz üzerinde ciddi bir şekilde düşünmeniz istendi. Muhtemelen bir olgunlaşma döneminden geçtiniz. Profesyonel kişiliğiniz ve hatta görünümünüz, işte seviye atlamanıza yardımcı olmak için ince ince ayarlandı. Şimdi kendinizden ve ortaya koyduğunuz işlerden daha emin olabilirsiniz. Hatta gelişmiş bir profesyonel gardırop yaratabilir veya kendinden emin bir tavır sergileyebilirsiniz.  

12 Ekim Salı günü Oğlak burcundaki ilk dördünüz, kariyer yolunuzda bir inanç sıçraması yapmanızı istiyor. Ay enerjisi mesleğinizdeki fırsatları değerlendiriyor, bu yüzden şimdi kariyerinizde ilerlemenin zamanı geldi. Profesyonel arzularınızda dalgalar yaratmak için Ay’ın gücünü kullanın. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Erojen Bölge Nedir? Kadınların Erojen Bölgeleri Nelerdir? Dikkat Bu Bölgeler Çıldırtıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu