Koç

Koç Burcu 4 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu

4 Ekim 2021 Pazartesi günü Koç burcu haftalık burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 4 Ekim 2021 Pazartesi günü Koç yorumu ile keşfedin… 

Koç Burcu 4 Ekim Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta, enerjiniz doruk noktasında olacak sevgili Koçlar ama aynı oranda sabırsızsınız, özellikle de etrafınızdaki yavaş insanlara karşı…

Kendinizi ifade etme şeklinize aşırı güvenirseniz, düşüncesiz tavrınızla insanları yabancılaştırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Sadece sizin için önemli olan ve yalnızca sizi ilgilendiren konularla meşgulsünüz ve bu nedenle çok talepkar görünüyorsunuz. Çok daha diplomatik bir yaklaşımla isteklerinizi uygun, kibar bir şekilde dile getirmeye özen gösterin. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız başkalarına da öyle davranırsanız, herkes için daha az stresli bir ortam yaratabilirsiniz.

Koç Burcu  4 Ekim Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

koç burcu 4 ekim aşk

4 Ekim Pazartesi günü, ilişkiler evinizde Merkür’ün Terazi’de gerilemesi ve arkadaşlık evinizde Kova’da Jüpiter ile üçgen açı yapmasıyla hafta başlıyor. Bugün geçmişten biriyle iletişime geçebilirsiniz, hatta bu insan size sosyal medyadan ulaşabilir. Sanki aynı anda birbirinizi düşünüyormuşsunuz gibi… Böylece aranızda hala sönmemiş bir ateş olup olmadığını keşfedebilirsiniz.

6 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki yeni ay, sizi ilişkilerinize yakından bakmaya zorlayacak. Halihazırdaki ilişkiniz derinleşebilir. Bu aynı zamanda, bir süredir devam eden mevcut problemler üzerine yoğunlaşmak ve çözüm yolları aramak için de gerçekten iyi bir zaman. İkiniz de eski sorunları temizlemek ve sıfırlama düğmesine basmak istiyorsunuz, işte şansınız! İlişkisi olmayan Koçlar, bu sosyalleşmek için harika bir hafta. Zaten aklınızda biri varsa, niyetlerinizi ve duygularınızı paylaşın. Yeni bir aşk, kalbinizin hızlı atmasını sağlayacak. Korkularınızın arzularınızla bağlantı kurmanıza engel olmasına izin vermeyin. Aşka bir şans vermenin ya da en azından bir ilişki için ilk adımları atmanın tam zamanı.

Koç Burcu 4 Ekim Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

koç burcu 4 ekim para

Bağımsız olmayı seviyorsunuz ama kişisel hedeflerinize ulaşmak ve başarı için ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Yanlış anlaşıldığınızı hissediyorsunuz, kolayca tahrik oluyorsunuz ve meslektaşlarınız tarafından takdir edilmeyen şekilde oldukça kavgacı olma eğilimindesiniz. Kendi bakış açınızda ısrar etmek yerine diğer fikirlere de şans vermenin daha faydalı olup olmayacağını düşünün. Bu yaklaşım, işyerinde kesinlikle daha iyi bir atmosfer yaratacak ve uzun vadede herkesin mutlu olacağı daha iyi sonuçlar sağlayacaktır.

3 Ekim Pazar gününden 5 Ekim Salı gününe kadar Başak burcundaki Ay, işteki duygusal ihtiyaçlarınıza dikkat çekiyor. Profesyonel anlaşmalarınıza öncelik vermek için duygusal ihtiyaçlarınızı bölümlere ayırabilirsiniz. Terazi liderliğindeki geçişler, taahhütlerinizi haftanın başından sonuna kadar yoğun bir şekilde etkinleştirecek.

6 Ekim Çarşamba günü zirvede olacaksınız. Terazi burcunda doğacak yeni ay, profesyonel taahhütler ve ilişkiler alanında yeni olanaklar sağlayacak. Yeni sözleşmeleri, anlaşmaları ve çalışma ilişkilerini tezahür ettirmek için yeni ayı kullanın. Plüton, doğrudan istasyonlar oluşturarak kariyerinizde dönüştürücü bir döneme son verecek. Sürecin ne olduğunu değerlendirin ve profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirmek için kararlılıkla ilerleyin.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Corona Döneminin En Risksiz Seks Pozisyonu: Reverse Cowgirl, Yani Ters Kovboy Kız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara escort