Zevosis

En Şanslı Yeni Ay Size Neler Getirecek?

Eylül’ün başlaması her zaman bir değişim havasını beraberinde getirir… 6 Eylül’de gerçekleşecek Başak burcundaki yeni ay, 2021 yılında bu sonbaharda olmasını umduğumuz yeni başlangıcın yolunu açmak için tam da ihtiyacımız olan şey!

  • 03 Eylül 2021
  • 43 kez görüntülendi.
En Şanslı Yeni Ay Size Neler Getirecek?

Eylül’ün başlaması her zaman bir değişim havasını beraberinde getirir… 6 Eylül’de gerçekleşecek Başak burcundaki yeni ay, 2021 yılında bu sonbaharda olmasını umduğumuz yeni başlangıcın yolunu açmak için tam da ihtiyacımız olan şey!

The Cosmic RX ve The Cosmic Revolution’ın kurucu ortağı Madi Murphy, 6 Eylül’de gerçekleşecek Başak yeni ayı için “Tüm yeni aylar, geçen ayın listesini temizlemek için fırsatlardır, ancak bu kez özellikle dönüşüm için bize altın bir fırsat sunuyor” diyor. Bunun nedeni, güneş ve ayın “büyük uyanış” gezegeni Uranüs ile üçgen açı oluşturacak olmasıdır. Murphy, bu kombinasyonun bizi yeni deneyimlere açık hale getireceğini söylüyor. “Sizi benzersiz kılan her şey kariyerinizde, sanatınızda veya amacınızda başarılı olmanızı sağlayacak” diye ekliyor. Yaratıcı olmanın ve “işinizde, kişisel bakım ritüellerinizde, alışkanlıklarınızda ve ilişkilerinizde pratik, yenilikçi çözümler aramanın” zamanı geldi…


Yeni Ay Eylül 2021: Uyumlu Geçişler Sayesinde Sihir Gerçekleşmek Üzere


Saturn Return Survival Guide ve The Astrology Deck’in yazarı Lisa Stardust ise “Başak pratik ve mütevazı olabilir, ancak yine de bu duygusal bir yeni ay olacak” diyor. “Sezgilerimize ve duygularımıza yaslandığımız için mantığın artık hiçbir önemi kalmayacak” diye ekliyor. “Bu, hepimize yaşamda gelişme ve ilerleme arzusu verecek ama dikkatli olun!” Sezgi, bir sonraki adıma geçmeniz gereken yerin güçlü bir göstergesi olabilir, onu dinleyin, onurlandırın ve bu ışık santimleri yaklaştıkça onu takip edin. Sizi bazı ilginç veya beklenmedik yerlere götürebilir.

Bu yeni ayı daha da özel yapan şey, ona eşlik eden uyumlu geçişlerdir. İlk olarak, Terazi’deki Venüs, Kova’daki Jüpiter ile üçgen açı yapacak. Astrology.com’un kıdemli astroloğu Narayana Montúfar, bu geçişi “Bu, iyimserlik, fırsatlar ve büyüme vaadi getiren en olumlu astrolojik yönlerden biridir” diye yorumluyor. Jüpiter “şans ve bolluk” gezegenidir ve “hayranlık ve estetik” gezegeni Venüs ile bir araya geldiğinde sihir gerçekleşir!

Bir diğer geçişte, Başak’taki Mars, Oğlak’taki Plüton ile üçgen açı oluşturacak ve Montúfar’ın dediğine göre “derin ve gerçek dönüşümün gerçekleşmesine” izin verecek. Hazır olun ya da olmayın, burada bir metamorfoz oluyor. Değişimi benimseyin, akışa devam edin ve kendi kişisel yolculuğunuzun avantajlarından yararlanın.

Yeni Ay Kafa Karışıklıkları ve Belirsizlikler de Getirebilir...

Bu yeni ayın bazı önemli olumlu yönleri olsa da birkaç olumsuzluğa karşı da tetikte olun! Lisa Stardust, Balık burcunda geri giden Neptün’ün neden olduğu “belirsiz bir kozmik sıçrama” konusunda uyarıyor. “Belirsizlik ve kafa karışıklığı bizi yeni hayalin peşinden koşmak yerine hareketsiz kalmaya ve düşünmeye zorlayacak” diyor.

Sezginizi dinlemenizi söylediğimizi hatırlıyor musunuz? Bu tür bir kafa karışıklığı, hislerinizin gerçekten ne söylediğini anlamayı zorlaştırabilir. Tüm yıl boyunca kullanmadığınız planlayıcıyı kullanmanın şimdi tam zamanı: Bir artılar/eksiler listesi hazırlamak veya bir hedefe doğru atılması kolay bazı adımlar atmak, bir sonraki hedefinizi netleştirmenize yardımcı olacaktır.

Keen.com’un psişik astroloğu Leslie Hale’e göre, yeni ay 2021 yılında gerçekleşmeden önce, önümüzde ayın karanlığı olarak bilinen birkaç düşük enerjili gün var. “Bu aşama bir iyileşme ve yenilenme zamanıdır ve engelleri aşmak ve yeni döngüye başlamak için ihtiyaç duyduğumuz bilgeliği ve iyileştirici güçleri sağlayabilir” diyor. Yani bundan böyle, yeni ay bize varlığını bahşedene kadar, sakin olmalısınız. Dinlenin, bir film gecesi planlayın ve sadece rahatlayın. Bu çift doz Başak enerjisi, dalga geçilecek bir şey değildir.

Size vereceğimiz son tavsiye yine Murphy’den: “Önümüzdeki altı ay içinde ulaşmak istediğiniz büyük hedeflerin neler olduğunu bulun ve ardından bunları daha küçük adımlara bölün” diyor. “Bu yeni ay pratik sihri çağırmanın zamanı! Büyük, geniş hayallerinize ve arzularınıza odaklanın.” Doğru eylem planı ile bu büyüleyici yeni ay her şeyi mümkün kılıyor, değerlendirmeyi ihmal etmeyin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ