CinsellikKültür
Trend

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 10 Yatak Odası Kuralı

Cinsel ilişki her romantik birlikteliğin önemli öğelerinden biridir, yani yatakta işler yolunda gitmiyorsa eyvah! Kötü bir seks hayatının aranızdaki her şeyi etkileme olasılığı oldukça yüksek. Ama hemen telaşlanmak yerine, bu gidişatı değiştirmenin kendi elinizde olduğunu fark edin ve cinsel hayatınızı renklendirecek 10 yatak odası kuralına bir göz atın…

Unutmamanız gereken en önemli şey, partnerinizle seks yaparken eğlenmeyi ihmal etmemeniz ve değişiklikler yapmak, yenilikler denemek konusunda kendinizi rahat hissetmenizdir.

Eğer kendinizi rahat hissediyor ve bazı yeni fikirler ilginizi çekiyorsa, aşağıdaki kuralları kontrol edin. Eminiz aradığınızı bulmanıza yardımcı olabiliriz…

  • Açık İletişim Kurun

İletişim, istikrarlı ve sağlıklı bir ilişkinin anahtarıdır. Bu nedenle, ilişkinizde sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler hakkında partnerinize karşı açık olmanız oldukça önemlidir.

Onunla arzu, beklenti ve çekincelerinizi paylaşmalı ve aynısını yapmasını beklediğinizi söylemelisiniz. En önemlisi, tarafların birbirini hiçbir zaman istemedikleri bir şeye zorlamamasıdır çünkü bu çözüm olmak yerine daha fazla sorun yaratır.

  • Ona Fantezilerini Sorun

Bütün erkeklerin farklı türde seks fantezileri vardır, bu yüzden partneriniz dillendirmiyorsa bile onlara sahip olmadığını düşünmeyin. Sizden bazı yeni şeyler yapmanızı istemekten utandığı için bunları sizden saklıyor olabilir, ancak bu onun bazı istekleri olmadığı anlamına gelmez.

Yani eğer partnerinizle normal ve istikrarlı bir ilişki geliştirdiğinizi düşünüyorsanız, onunla sizin ve onun fantezileri hakkında konuşmalısınız. Böylece ilişkinize yepyeni bir boyut katabileceksiniz. Üstelik sevgiliniz sizin gibi açık fikirli bir kadına sahip olduğu için çok mutlu olacak.

  • Kendi İstediklerinizi Paylaşın

Partnerinize güveniyorsanız, yatakta ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu söylemekten çekinmemelisiniz. Bu şekilde, onunla daha derin bir bağ oluşturabilecek ve açıkça konuşabileceğiniz birine sahip olduğunuz için kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Sevgilinizin sizin için yeni şeyler yapmasını istemekten utanmayın çünkü uzun süren ilişkilerde çiftler tam da böyle yapar.

  • Her Şeyin Fiziksel Olmadığını Unutmayın

Bir aşk ilişkisi içindeyken, yalnızca fiziksel düzeyde değil, duygusal düzeyde de bağlantı kurarsınız. Öyleyse partnerinizle daha derin bir duygusal bağ yaratmak için çaba harcamayı ihmal etmeyin. Böylece ilişkinizi daha sağlıklı ve daha istikrarlı hale getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve ihtiyaçları hakkında onunla açıkça konuşun ve bunu söylerken sadece cinsel ihtiyaçları kastetmediğimizi bilin. Duygusal paylaşım dengeyi sağlamak için çok önemli!

  • Farklı Yerlerde Seks Yapın

Sadece yatak odasında seks yapmanız gerektiğini de kim söyledi? Neden duş, mutfak tezgahı veya hatta halka açık bir yer gibi yeni yerlerde biraz heyecan yaşamıyorsunuz? Bu sayede adrenalin seviyeniz yükselecek ve seks hayatınız kesinlikle renklenecek. Öte yandan, yeni şeyler denediğiniz ve konfor alanınızdan çıktığınız için kendinizle gurur da duyacaksınız. Peki, yüksek özgüvenin yaptığınız her şeyi daha iyi yapmanıza sebep olacağını hatırlatmamıza gerek var mı?

  • Yatakta Eğlenin

İyi seksin amacı eğlenmektir de. Yani kendinizi iyi ve rahat hissettiren şeyler yapmanız gerekir. Hoşunuza gitmeyen bir şeyi sırf partnerinizi tatmin etmek için yapmamalısınız, özellikle de o sizin için fazladan çaba sarf etmek için çıldırmıyorsa. Sadece rahatlayın, tadını çıkarın ve sadece doğru an olduğunu ve kendinizi hazır hissettiğinizde yeni bir şeyler deneyin.

  • Her Sorunu Tartışın

İnsanların bazen cinsel hayatları ile ilgili bazı problemler yaşaması çok normal. Mühim olan açık açık konuşabileceğiniz bir partneriniz olması. Eğer öyleyse, her problem çözülebilir. İlişkinizde bir şey sizi rahatsız ederse veya yeni bir şey denemek istiyorsanız, ona söylemelisiniz. Mesele şu ki, aklınıza takılanlar hakkında konuşmazsanız stresten kurtulamazsınız ve bu da elbette cinsel hayatınıza yansır.

  • Hızlı Seksten Çekinmeyin

Seks hayatınızı renklendirmenin süper ve eğlenceli bir yolu da budur. Yeterince zamanınız olmadığı bir anda ya da yerde, hızlı ayaküstü bir sevişme aranızdaki ateşi yeniden körüklemek için idealdir. Üstelik sonrasında, ikiniz de kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ve akşam evde, o çok hak ettiğiniz uzun ve şehvetli seks deneyimini size yaşatmak için gün boyunca sabırsızlanıyor olacak.

  • Seksi Kostümler Deneyin

Gerçek şu ki, her erkek kadınının seksi üniformalar giymesinden hoşlanır ve bu, yatak odanıza renk katmak için en eğlenceli taktiklerden biri olabilir. Bir hemşire, öğretmen ya da hostes gibi hazırlanıp karşısına çıkmayı denemeniz yeterli… Ellerini üzerinizden çekemeyecek! Ve evet, ikinizin de unutamayacağı bir seks deneyimi yaşayacaksınız.

  • Sadece Birbiriniz İçin Zaman Ayırın

Seks önemli ama elbette bir erkek için önemli olan başka şeyler de var. Sadece ikinize ait biraz zaman yaratmak, bütün gün yatakta kalmak, sarılmak ve birlikte film izlemek… Kulağa iyi bir plan gibi geliyor, öyle değil mi? Üstelik stresi üzerinizden atmak için de her zaman iyi bir yol olmuştur.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Seks Hayatınıza İlham Verecek Filmler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara escort