Balık
Trend

Balık Burcu 26 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumu

26 Temmuz 2021 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin… 

Balık Burcu 26 Temmuz Günlük Burç Yorumu Genel Durum

balık burcu genel durum

Önünüzdeki yolculuğun düşündüğünüzden daha karmaşık olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Peki Balıklar, kısa bir ara kulağa nasıl geliyor? Bu, Jüpiter’in gerilemesi süresince (18 Ekim’e kadar) Kova burcuna geri döndüğü hafta ortasından itibaren belirgin bir olasılık. Önümüzdeki üç ay boyunca yapılacak en iyi aktiviteler “yeniden” ile başlıyor: Dinlenin, rahatlayın, toparlanın, gençleşin! Hayal kurmak ve kurduğunuz hayalleri nasıl gerçekleştirebileceğinize dair planlar yapmak için kendinize bu fırsatı tanıyın.  

Anahtar, öz bakıma nasıl yaklaştığınız konusunda denge için çaba göstermek. Kendinizle yalnız kalmak için zaman ayırın ve kendi sağlığınızla olan ilişkinizi derinleştirin. Ardından, bunu önemsediğiniz insanlarla anlamlı bir paylaşımla eşleştirin. Niyet, eylemin temelidir. 

Ayrıca bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz önemli; göz yorgunluğu ve bacak ağrısı ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

Balık Burcu 26 Temmuz Günlük Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

balık burcu aşk durumu

Bazı durumlar ve ilişkiler kurtarılabilir olabilir, ancak son kullanma tarihi çoktan geçen veya çok yorucu olan her şey serbest bırakılmalıdır. Eğer yapabilirseniz, geri çekilmek size çok şey kazandırır. Bunu yapamıyorsanız, en azından ruhunuzu dinlendirin. Maneviyat söz konusu olduğunda, kişisel bakım için yaptığınız yatırımlar size her zaman geri dönecektir. 

Mars, tüm ilişkilerde ısıyı artıracak ve eğer ılık bir bağlantıyı yeniden canlandırmaya çalışıyorsanız, tam bir kaynama noktasına ulaşabilirsiniz.  
 
Yalnız Balık’lar umut verici seçeneklerle tanışma şansına sahip olacak. İlişkiler aynalara benzer, bu yüzden etrafınızı en iyi şekilde yansıtacak pozitif insanlarla kuşatın. Bu yoğunlaşma aşamasında eleştirel, olumsuz, kıskanç tipleri yakın çevrenizde tutmanız için hiçbir neden yok! 

Koç Burcu 26 Temmuz Günlük Burç Yorumu Finansal Durum 

balık burcu para durumu

Tükenmişliğe doğru koşmayı bırakın! Duvara çarpmadan önce, durun ve yenilenin. Sorumluluklarınızdan kaçmayın, yapmanız gerekeni yine en iyi şekilde yapın, ancak kendinizi hırpalamayın. Kendi kendinizle yarış modundan çıktığınızda zihniniz temizlenecek, stres seviyeniz düşecek ve daha iyi işler üreteceksiniz.  

İş yeri ile ilgili sezgileriniz gerçek olabilir, bu nedenle doğru kararları verebilmeniz için kendinizi olumlu enerji ve düşüncelerle hizalayın. İşinize profesyonel cephede öncelik verin. Ofis siyasetine düşmekten kaçının ve işle ilgili metin veya e-posta gönderirken dikkatli olun.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu