Balık

Balık Burcu 13 Eylül 2021 Haftalık Burç Yorumu

13 Eylül 2021 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 13 Eylül 2021 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin… 

Balık Burcu 13 Eylül Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Perşembe’ye, gezegenler size kişisel gücünüzü ve otoritenizi artırmak için fırsatlar sunacak. Bu fırsatlar, kendinize olan güveninizi yoğunlaştıracak ve hayatınızı düzeltmenize yardımcı olacak. İlerlemek ve hedeflerinize ulaşmak için kendinizi daha istekli hissedeceksiniz. İlişkiler daha yoğun görünebilir ama iyi bir şekilde. Patronlardan, hayatınızdaki diğer önemli insanlardan, şirketlerden veya devlet kurumlarından yardım istemek için mükemmel bir zaman. 

Cuma’dan Pazar’a, kendi hayatınızı, çevrenizi ve diğer insanların hayatlarını olumlu yönde dönüştürmek için fırsatlar doğacak. Durumların kontrolünü elinizde hissedeceksiniz ve kendinizi grup ortamlarında güç veya otorite konumlarında bulabilirsiniz. Politika, din, hukuk, eğitim ve seyahatle ilgili konular muhtemelen hayatınızda daha büyük bir rol oynayacak. 

Balık Burcu 13 Eylül Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

balık burcu 13 eylül aşk

Bu hafta aşk hayatınız için son derece önemli bir zaman olacak sevgili Balıklar! 

Uzun süredir gökyüzünün karşısında duran kızıl gezegenimiz Mars’ın ateşli gücünü deneyimlediniz. Bu, gelecek planlarınızı ve vizyonunuzu geliştirirken, bir partner bulma arzunuzu da artırdı. Bekar Balıklar, yeni taliplerinin uzun vadeli bir potansiyele sahip olup olamayacağını dikkatli bir şekilde gözlemleme fırsatı yakaladı. 

Bir süredir rastgele flört ediyorsanız, büyük olasılıkla bağlanma zamanının geldiğine karar verdiniz. Birlikteliği olan Balıklar’da ise Mars’ın enerjisi, ilişkinizin gücünü değerlendirme ve bir çift olarak nereye gittiğinizi gözden geçirme cesareti verdi. 

Mars, cinsel ve mahrem sekizinci evinize girmeden önce, 14 Eylül’e kadar yedinci evinizden size bakmaya devam edecek. Şu andan 30 Ekim’e kadar, biriyle her zamankinden daha derin bir birleşmeye olan açlığınızla, şehvetli arzularınızın ateşlendiğini hissedeceksiniz. Bu, özellikle deneysel ve tutkulu olmaya hazır, kararlı Balıklar için iyiye işaret! 

Ancak, partnerinizle aranızda bir sis perdesi oluşturabilecek 14 Eylül’e dikkat edin. 16 Eylül’de bir arkadaşınız partneriniz hakkında sizinle konuşmak isteyebilir. Ve 17 Eylül’de Venüs Satürn’le kare açı yaptığında, kendinizi hayal kırıklığına uğramış veya yalnız hissetmenize neden olabilir. 

Balık Burcu 13 Eylül Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

balık burcu 13 eylül para

Gelecekteki ortak girişimler için teklifler üzerinde anlaşın. Gezegenlerden gelen enerji sizin için bir uyum havası yaratacak. Diğer insanlarla doğru ve dürüst bir düzeyde ilişki kurma yeteneğiniz, başarınızın önemli bir parçası olacak.  

Kaygılanmaktan vazgeçin! Geçmişte yaşanan ve kafanızda dönüp duran sahneleri ve konuşmaları aşırı analiz etmeyin. Düşündüğünüz değişiklikler, uzun süredir başlamış görevleri tamamlamanızı sağlayacak.  

Mevcut astral konfigürasyon yüzünden, hedeflerinize ve planlarınıza doğrudan gitmek yerine bir ileri bir geri hareket edebilirsiniz. Etrafınızdaki zararlı insanların başarınızı engellemesine izin vermeyin! 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Regl Öncesi Libido Yükselmesi Herkeste Olur mu? Adet Döneminde Cinsel İstek Neden Artar?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu