Astroloji

Yengeç Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  7 Şubat 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin… 

Yengeç Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Yengeç burçları; bu hafta sosyal ve maddi anlamda oldukça güçlü hissedeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Anlayışınıza, empati kabiliyetinize ve altıncı hissinize yeniden erişiyorsunuz. İlişkilerinizdeki sorunları onarmak ve özgüveninizdeki düşüşü ekarte edebilmek için umarım bu haftayı başarıyla değerlendirebilirsiniz. Böylelikle şefkatli, tutkulu ve bağlayıcı hissedeceksiniz. 

Yine de anlık duygusal değişimleriniz var. Yer yer gergin ve kaygılısınız. 11 Şubat Cuma günü meydana gelecek ve takip eden 3 gün içerisinde de etkilerini gösterecek olan Merkür – Plüton Kavuşumu, sizin ilişkini hanenizi etkileyecek.  

8 Şubat Salı günü meydana gelecek olan ve haftanın tamamında etkilerini gözlemleyeceğimiz Mar – Uranüs Üçgeni ise alım – satım işlerinizde destekleyici etki gösterecek.  

Yengeç Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Geçen hafta ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde yürütmekte oldukça zorlandınız. Oldukça inişli çıkışlı bir ruh haliniz vardı ve hassastınız. Her zaman alışık olduğumuz benliğinizden farklı bir kişilikle verdiniz tepkilerinizi. Bu hafta çok daha soft bir iklim hüküm sürüyor. Yapıcı olmaktan çekinmiyor, bunu bir zafiyet olarak görmüyorsunuz. İnsanlar üzerinde kucaklayıcı bir etki yaratıyor ve bu yönünüzle çekiyorsunuz.  

İlişkilerinizdeki sadakate olan inancınızı arttırmalı ve bu konuyu sürekli olarak sınamaktan vazgeçmelisiniz. Kötü ve istenmeyen ihtimallerin takıntılı bir kuruntuya dönmesine asla müsaade etmeyin. 

Yengeç Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Haftanın ilk iki günü içerisinde çok daha temkinli ve planlı hareket etmeniz gerektiğini görüyorum. Yükselen iletişim becerilerinizi kesinlikle çalışma ortamınıza da yansıtın. Daha cesur adımlar atmak için yükselen bir ivmeniz var. Para hanenizdeki çekim açısı Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri oldukça yüksek.  

Toplantı, sunum, mülakat ve iş başvuruları için Cuma günü verimli olabilir.  

Bu haftanın oldukça iyileştirici ve olumlu anlamda kadersel dönüşümleri tetikleyen destekleyici bir enerjisi var sevgili Yengeçler, endişe dolu günleri geride bıraktınız. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu