Astroloji

Yengeç Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü Yengeç burcu haftalık burç yorumu… Yengeç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yengeç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Yengeç yorumu ile keşfedin… 

Yengeç Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Geçen haftanın sizin için sancılı geçtiğini ben dahi iliklerime kadar hissediyorum. Duygusal değişimleriniz çok fazlaydı. Ayrıca sürekli olarak kendinizi ve ilişkinizi sorgulayıp durdunuz. Kendinizi güvende hissetmeye büyük bir açlığınız var. En ufak bir ilgisizlik bile sizi boşluğa itiyor. 18 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek olan dolunayın bu konudaki etkisini de görmezden gelemeyiz tabii ki.

Gelelim bu haftanın genel seyrine… Gündeme gelecek olan başlıca konular genellikler maddi yönde ve olumlu seyirde olacak. Fakat ortaklıklarınız için üzerinde yeniden düşünmeye ihtiyacınız var. Her şeye rağmen kendinize bir şeyler katmak için algılarınızın açık olduğu bir süreçtesiniz. Hamleleriniz üzerinde fazlaca düşünmeniz ve ne kadar öfkelenirseniz öfkelenin ortalığı hemen yangın yerine vermeyişiniz karakterinizin en büyük avantajı.

Yengeç Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Partnerinizin hislerini bu denli sorgulamanız yerinde mi bilemiyorum. Elbette ki seven birisi bunu mutlaka gösterir ve iki eli kanda olsa yine de sizin için zamanı vardır. Ama ne yazık ki ilişkilerimizi her zaman b alayında gibi yaşayamayız, bunu size daha önce de söyledim. İş hayatımızda veya diğer sosyal çevremizde bizleri her zaman güllük gülistanlık bir tablo karşılamıyor. Dönem dönem isteyerek veya istemeyerek enerjimizi başka alanlara kaydırmak zorunda kalıyoruz. Ama bu demek değil ki sevgilimize karşı eskisi gibi hissetmiyoruz… Hele ki uzun soluklu bir ilişki yaşıyorsanız ya da ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabileceğinize inanıyorsanız hayatın tüm bu gerçeklerini de kabullenmelisiniz. Aşk ve tutku kadar birbirini anlamak ve destek olmak da oldukça elzem.

Yengeç Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Aklınızda uzun zamandır dönüp duran iş fikrini ya da projenizi artık hayata geçirebilmek için sabırsızlanıyorsunuz. Ama “doğru zamanda” unsurunu kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Haftanın son iki gününde olumlu temaslar kurabilir, yurt dışı bağlantılarında beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Her ne kadar parasal çekiminizin yüksek olduğu bir süreçte olsanız da büyük çaplı işler için yaz aylarını beklemenizin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Şu an için yeterince parlatabileceğiniz bir iklim mevcut değil. Üstelik oldukça kaygılısınız da. Yola davam edeceğiniz isimler ise önümüzdeki 7 haftalık süreçte değişime uğrayabilir. Kararlarınızı alırken etki altında kalıp kalmadığınız üzerinde mutlaka düşünün.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu