Astroloji

Yay Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Yay burcu haftalık burç yorumu… Yay burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Yay burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Yay yorumu ile keşfedin… 

Yay Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Hayatınızın öncelik sırasında para her zaman çoğu şeyden daha üstte. Bu hafta ise aynı öncelik gökyüzünde de hakim. Parasal konularda elinizi önemli ölçüde rahatlatacak bir haftadasınız. Yeni Ay sizi bereketle kucaklıyor. Çoğu Yay burcu yaşam standartlarına fena halde kafayı takmış durumda. Lüks özleminiz var. Üstelik uzun zamandır gelecek faturayı düşünmeden kendinizi özgürce şımartmış değilsiniz. Haliyle ortada birikmiş bir arzu, açlık durumu söz konusu. Şubat’ın ilk haftası, ilk gününden son gününe dek finansal gelişmelerin hüküm sürdüğü bir süreç. Yeni kararlar, yeni yatırım kapıları eliyor da geliyor. Ama minik bir uyarı; musluk her zaman akmaz derler. Akarken de doldurmak lazım haliyle. Kriz anlarında devreye sokabileceğiniz bir B planınızın olması için kenarlara bir şeyler saklamayı ihmal etmeyin. 

Yay Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

yay burcu 31 ocak aşk

İlişkiler konusunda ise sancılı bir süreç size kucak açıyor ne yazık ki! Şubat ortasındaki Dolunay bir şeyleri değiştirebilir ama şu an için durum sıkıntılı. Duygusal bağ kurmakta problem yaşadığınızı hissediyorsanız herhangi bir birlikteliğe adım atmamalısınız. Bazen karşı tarafın ilgisini sadece kendinizi tatmin etmek için kullanıyorsunuz. “Bana aşık, onu da elde ettim” demek için. Sonrasında ise bambaşka biriymiş gibi size duyulan hislerin gerçekliğini soruluyorsunuz. Bu durum karşı taraf için oldukça kırıcıyken sizi de pek mutlu ettiği söylenemez. Aşkı bir oyun ya da ego tatmin kiti olarak kullanmaktan vazgeçmelisiniz  

Yay Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

yay burcu 31 ocak para

Parasal enerjiniz yüksek ve bunu kendiniz için kullanmaktan çekinmeyin. Yeni Ay size yeni iş fırsatları doğurabilir. Eğitim hayatını sürdüren Yaylar için yurt dışı kapılarını aralayabilir. Parayı çeken tek şey para değil; enerjiniz ve motivasyonunuzun yüksekliği de bu konuda oldukça etkili. Kendinizi onarmayı başardıkça, daha iyisiniz hakkettiğinize inanıyor ve daha güçlü mücadele ediyorsunuz. Bu da önlenmesi güç bir şekilde gelir artışını doğuruyor.  

Araba almak ya da satmak isteyenler için bir süre beklemede kalmalarını öneririm.  

Ayrıca aile fertlerinizle veya uzak akrabalarınızla, hatta arkadaşlarınızla bile iş konusunda ortaklığı girişmeyin. Fevri karakteriniz hem duyguları hem de profesyonelliği aynı anda barındıramaz.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu