Dizi - Film

Tüyler Ürperten Gerilim Kuşağı, Uyku Kaçınca TLC’de!

Uzun kış gecelerini biraz popcorn ve izleyecek bir şeylerle taçlandırmak lazım… İyi ama ne izlemeli? Her yer dizi, her yer film! Hangisini seçeceğine karar vermek için saatleriniz akıp gidiyorsa sakince bilgisayarınızı kapatın ve ait olduğunuz yere; televizyonun karşısındaki kanepeye yayılın! En yakınındaki tehlikeyle burun buruna gelen, ölümün kıyısından dönen ve aşkın büyüsüne kapılıp adım adım ölüme gidenlerin hikayeleri TLC’de sizi bekliyor! Kulaklarınızda o gerilim müziği çınlamaya başladıysa gelin gece yarısı neler var bir bakalım… 

  • Öldüren Aşk: 

Yasak aşkın olduğu yerde tehlike olmaz mı? Hem de her an olur! Ama bu kez durum baya bir ciddi. Hem de son öpücüğü ölümle sonuçlanacak kadar… Sevginin tutkuya, tutkunun cinayete dönüştüğü hikayeler: Pazar 23.30’da ve Pazartesi 00.50’de yayınlanıyor. 

  • Kuşku:  

Sıradan küçük bir mahalle, sıradan insanlar; her şey yolunda, sessiz ve sakin… Gerçekten öyle mi? Yoksa gecenin karanlığı bazı şeyleri ört bas etmekte çok mu usta? Cevabını Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar geceleri fazlasıyla alabilirsiniz. 

  • Şeytani Akraba: 

Kötü biri olarak mı doğuyoruz, yoksa dünya bizi bir caniye mi çeviriyor? Gerçek hikayelerle, tehlikenin her zaman en yakınımızda ve belki de bazen kendi DNA’larımızda oluşuyla yüzleşiyoruz… Salı günü hariç, haftanın tüm geceleri yeni bir şeytani akraba ile tanışabilirsiniz. 

  • Kayıp: 

Ne bir iz, ne bir veda notu… Ansızın ortadan kaybolan kişiler, ardında bıraktıkları şüpheler ve geride bıraktıkları yakınları… Yıllar süren sessizlik, bazen bir mucizeyle dönüşse de çoğu kez gizem perdesi her şeyden üstün geliyor… Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar geceleri şüphelerin izlerini toplamaya davetlisiniz.  

  • Sırlarla Evli: 

Ruh eşinizi bulduğunuzu mu sanıyorsunuz? Belki de henüz maskesini indirmemişsinizdir… Mutlu evlilikleri bir sarmaşık gibi sarıp sarmalayan sırlar, artık saklanamaz hale geldiğinde zehrini nasıl akıtacak? Salı geceleri ekran başında olun! 

  • Kan Bağları: 

Hayatta en çok ailenize mi güveniyorsunuz? Aranızdaki kan bağı, koşulsuz bir güven için yeterli mi? Ya işler ansızın değişirse? Geçmişten gelen ve her geçen gün özenle büyüyen bir nefret ya da göz açıp kapayıncaya dek aşkı esir alan bir kıskançlık; Çarşamba geceleri gün yüzüne çıkıyor… 

  • Bir Katilin Alametleri: 

Dudağındaki sıcak gülümsemenin ardındaki şeytanın kahkahasını duyabilmek mümkün mü? Bir psikopatın zihni nasıl çalışır? Koştuğu her cinayetin ardında ayak izlerini bırakır mı? Var olabilmek için mi kana boyar ellerini yoksa var olan her şeyi yok etmek için mi? Minik bir bebeğin cani bir seri katile evrilişini anlatan bu gerim gerim geren yapım; Pazar, Perşembe ve Cuma gecelerini adeta buz kestiriyor. 

  • Kötülük Yanıbaşımda:  

İnsan hep en yakınına karşı savunmasızdır. Bu yüzden en çok onlar incitir bizi. Beklemediğimiz kişilerden, beklemediğimiz bir zamanda ortaya çıkan o şey; bu kez incitmekten çok daha fazlasını yapıyor… Kötülüğü ensesinde hissetmeye cesareti olan Cuma gecesi bir doz alabilir… 

  • Kabus Gibi Buluşmalar:  

Yeni bir randevu her zaman içimizde kelebekler uçuşturur… Bazıları ruh eşiniz olmadığını en başından ortaya döker ve hayal kırıklığıyla sonlanabilir. Peki ya kaçırılmayla sonlanırsa? Aşk maskesiyle avlanmaya çıkan azılı katillerin elinden kurtulmayı başaranlar, Cumartesi geceleri hikayelerini anlatıyor… 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Bu Kızlara Bayılacaksınız! Two Broke Girls ile Tanışın!

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu