Astroloji

Terazi Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

En doğru  nisan ayı Terazi burcu Aylık burç yorumu… Terazi burcunu bu ay neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel terazi yorumu ile keşfedin… 

Terazi Burcu Nisan Aylık Burç Yorumu Genel Durum 

Hayır’ı cevap olarak kabul etmemeye gerçekten kararlısınız sevgili Teraziler! Sınırsız enerjinizin etkili olması için sabır da gerekir.  Bu sabrı gösterirseniz, son derece baskın ve öz güvenli olacaksınız. Özel hayatınızda yüksek tartışma potansiyeli var. Bir kez daha sabırlı ve alçak gönüllü davranmaya odaklanın. Fazla enerjinizi spor yaparak telafi etmeye çalışın. Bu şekilde sadece zindeliğiniz üzerinde çalışmakla kalmaz, sonunda iç huzurunuzu da bulursunuz. 

 

Pazartesi ve Salı günleri parlak, göz kamaştırıcı varlığınıza karşı bağışıklık kazanmak için diğer insanların kaynak maskeleri takması gerekiyor. Hafta başlarken, kimsenin karşı koyamayacağı kadar ateşli ve çapkın olacaksınız. Dikkatinizi daha ciddi konulara, muhtemelen finansal konulara çevirdiğinizde, bu süper ışıltı biraz daha soluk kalabilir. Cuma ve Cumartesi günleri, romantizm veya sohbet yoluyla maceracı, keşifçi ruh halinizden en iyi şekilde yararlanın. Pazar günü, özellikle kendinizi karamsar hissediyorsanız, gevşemeye zaman ayırın. 

 

Terazi Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Aşk & İlişkiler 

Hiper enerji seviyeniz özellikle dikkat çekici. İlişkinizde, zaman içinde aranızda oluşan bazı gerilimlerin üstesinden gelmeye hazırsınız, ancak partnerinizi bunaltmamaya dikkat edin. Herkes böyle tutkulu bir yaklaşıma ayak uyduramaz veya baş edemez! Aynı şey bekarsanız ve bir ilişki arıyorsanız da geçerli. Acele etmeyin… 

Terazi’deki Mars’ın Kova’daki Jüpiter’le bağlantı kurduğu gün olan 18 Ekim’de, Merkür’ün burcunuzda retrograd yolculuğu sona eriyor. Tam da bu süreçte, duygusal bir sıfırlama yapmak size iyi gelecek. Gezegensel konfigürasyon, biraz rahatladıktan sonra istiyorsanız ilişkinize geri dönmeniz için bir şans verecek. 

Şu anda önemli kararlar almak için kendinize baskı uygulamayın. Yapmanız gereken tek şey romantik durumunuz hakkında stres yapmamak. İşleri sakince ele alın. Partnerinizden biraz uzaklaşmak herkese iyi gelecek. Tekrar bir araya geldiğinizde, birbirinizin kollarında kaybolacak ve birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz.  

 

Terazi Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Finansal Durum 

Kendinize güven dolu görünüyorsunuz, sonunda fikirlerinizi daha da ileri götürmeye ve geliştirmeye hazırsınız! Pek çok şeyin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz, şimdiye kadar tamamlayamadığınız her şeyi kolayca sonuçlandırabilirsiniz. Ve bundan sonra, ustalıkla gerçekleştireceğiniz iddialı planlarınıza kesin bir başarı garantisi ile devam edeceksiniz. 

 

Hem Merkür hem de Jüpiter doğrudan istasyon yapacak. Merkür şimdi doğrudan burcunuzda, bu da kimliğiniz veya başkalarının sizi nasıl algıladığıyla ilgili herhangi bir gerilimi hafifletiyor. İşyerinde tam olarak nasıl olmak istiyorsanız öyle algılandığınızdan emin olun! Jüpiter de doğrudan olduğu için, yaratıcılığınızda da bir artış yaşayacaksınız. Sanatsal vizyonunuz süratle gelişiyor.  

Karşı burcunuz Koç’ta Dolunay yükselecek. Bu, kariyerinizde tüm sözleşme gerekliliklerinin karşılandığı veya siz ve bir iş ortağınız ile profesyonel bir ilişkinin sonuna geldiğiniz zaman olabilir. Aynı zamanda, kariyerinizi genişletmek için ortaklıklar keşfediyor olabileceğiniz için, bağımsızlığın sona erdiği bir zamanı da temsil edebilir. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu