Astroloji

Terazi Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin… 

Terazi Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta bekar Teraziler için neler var neler… Haftanın ikinci gününde yani 1 Şubat’ta gerçekleşsek olan Yeni Ay sizin için doğrudan aşka yöneliyor. Mevcut ilişkilerin level atlayacağı, yeni başlangıçların kanat çırpacağı parıltılı bir haftaya hoş geldiniz biricik Terazilerim.. 

Gayrimenkul üzerine alım ya da satım yapmayı düşünüyorsanız bu hafta içerisinde karşınıza fırsatlar çıkabilir. Ayrıca ev ya da ofis değişikliği yapmak isteyenler de bu hafta eyleme geçebilirler. Özellikle bazılarınız işyeri için yeni bir atölye veya imalathane gibi bir yer arayışı içerisinde ve yine bu hafta aradıklarını bulabilirler.  

Arkadaşlık ilişkilerinde uzun zamandır koparmak konusunda kararsız kaldığınız bağları söküp atabilirsiniz. Barışma sinyalleri gelebilir fakat cevapsız bırakmanızı tavsiye ederim. Ya da biraz zamana bırakın ve onlar varken mi yoksa yokken mi daha iyisiniz deneyerek görün. 

Terazi Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

terazi burcu 31 ocak aşk

İlişkisi olmayan Teraziler, yurdun geneline soğuk hava dalgası yayılıyorken sizin üzerinize adeta aşk yağıyor. 14 Şubat’a kalbiniz ve kollarınız dolu giriyorsunuz benden söylemesi! Üstelik bu ilişkinin başladığı Merkür düz hareketi, kesinlikle uzun soluklu bir ilişki olacağına işaret ediyor. Bu yıl bitmeden evli barklı bile olabilirsiniz… Hayatınıza girecek olan bu kişinin güven veren ve sorumluluk duyusuyla hareket eden karakteri sizi oldukça etkiliyor ve kendisine mıknatıs gibi çekiyor.  

İlişkisi olan Teraziler içinse huzurlu ve ateşli iklim varlığını sürdürüyor ve sizi derinden derine sarıp sarmalıyor. Yine de başlıca amacımız ilişkimizi monotonlaştırmamak. Gerektiği yerde yeni bir kart açmaktan kaçınmayın. 

Terazi Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

terazi burcu 31 ocak para

Parasal konularda da adeta şıkır şıkırız… Son birkaç haftadır hesap kitap işleriyle kafayı bozduğunuzu biliyorum. Beş parasız kalmak üzerine neredeyse bir fobi geliştirmişsiniz ve bu duruma düşmekten haklı olarak içte bir yerlerde endişe duyuyorsunuz. Böylesine bir kaygıya gerek yok, rahatlayın. Sürekli aylar sonrasını planlamaktan vazgeçin. Kendinizi şımartmaktan çekinmeyin, kendinize harcamayacaksınız da kime harcayacaksınız? Yönetici gezegeniniz Venüs, Oğlak burcundan ayrılırken eli kolu dolu dönüyor. Para hanenizdeki açı, netlikle bereketi işaret ediyor… 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu