Astroloji

Terazi Burcu 3 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

3 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 3 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin…

Terazi Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Verdiğiniz tepkilerin ve hissettiğiniz çoğu şeyin, ailenizin size hissettirdiklerinden kaynaklandığına yönelik farkındalık yaşayacağınız bir hafta. “Doğduğunuz ev kaderinizdir”e bağlamak istemiyorum ana sahiden de öyle sevgili Teraziler. Bu öyle bir gerçek ki doğum tarihinizden, astrolojiden, yıldızlardan bile daha gerçek. Bu haftayı dramatik de olsa aileniz üzerine düşünerek geçirin. Kendinize yüklenmekten kurtulmanızın en güçlü yollarından biri bu. Kendi içinizde kendinizi özgür bırakmalı, affetmeli ve yaşanan olumsuzlukların tek suçlusunun siz olmadığını kabullenmelisiniz.  

Terazi Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Libidonuz zirvede ve kesinlikle tadını çıkarmalısınız! Hem küçük bir hava değişimi yaşamak hem de partnerinizle özel vakit geçirmek için geçen hafta çıkamadığınız o küçük kaçamağı bu hafta sonu hayata geçirin. Ne kadar iyi geleceğinin garantisi biziz! Cüretkâr adımlarla aranızdaki duvarları yıkmak için bu hafta sonundan daha iyi bir fırsat yok. 

Ayrıca ilişkiniz üzerine yorumu bulunanları susturmanız gereken birkaç gün var önünüzde. Kim ne söylüyorsa söylesin ve ne kadar yakınınız olursa olsun içinde bulunduğunuz ilişki sadece iki kişilik! 

Terazi Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Terazi Burcu 3 Ocak para

Bu hafta, aşkta olduğu kadar parasal konularda da yüzünüzü güldürecek. Kendinizi şımartmaktan kaçınmayın, fakat önceliğiniz bu parayı doğru şekilde değerlendirmek olmalı. Yatırımda büyük, küçük olmaz. Ve paranız, ancak yatırım yapmayı başarabilirseniz büyür. Miras kaynaklı gelirleriniz için de hala geliş açısı hakim. Hayatınızı kökten değiştirecek meblağlar olmasa da cash para her zaman işe yarar! 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu