Astroloji

Terazi Burcu 24 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi burcu haftalık burç yorumu… Terazi burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Terazi burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Terazi yorumu ile keşfedin… 

Terazi Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün, Oğlak burcunda Merkür retrosuyla kesişimi bu hafta sizi biraz sarsabilir. Geçen haftaki enerjik tavırlarınızı hem siz hem de çevreniz mumla arıyor. Bu hafta daha durgun, daha sorgulayıcı ve kaygılı bir iç dünyanız var. Maddi konularda kafanıza taktığınız şeyler, hiçbir şeyden keyif almanıza olanak tanımıyor. Öte yandan kendinizi yakınlarınızdan farkında olarak ya da olmayarak soyutlamışsınız. Kimse tarafından anlaşılmadığınızı, aranızdaki bağların yüzeysel olduğunu ve hatta kötü bir durum söz konusu olduğunda tek başınıza kalacağınıza inandırmışsınız kendinizi.

İlişkiler kısmına geçmeden önce de küçük bir uyarıda bulunmak istiyorum. Hem kadın hem de erkek Kovalar genital organlarında bazı problemlerle karşılaşabilir. Bilhassa erkeklerin çok daha dikkatli olmasının ve ihmal etmemelerinin altını önemle çiziyorum.

Terazi Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Terazi Burcu 24 Ocak aşk

Sevgili Teraziler; tıpta ve astrolojide ayıp olmaz o yüzden tüm içtenliğimle size yatak odanız konusunda bazı öneriler sunmak isterim. Aranızdaki ten uyumunun bir rutine dönüşmesine engel olmalısınız. Tutkuyu ve ortam sıcaklığını arttırmak için biraz daha birbirinize teslimiyet ve cinselliği bir süreliğine en üst sıraya çıkarmak iyi bir fikir olabilir. Zaman ve mekan kavramlarını da biraz çiğneyebilir ve heyecan seviyesini de arttırabilirsiniz. Akşamı, sabahı ya da işte günün hangi saatini bekliyorsanız vazgeçin beklemekten. Partnerinizi istiyorsanız susun ve onu öpün…

Terazi Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Terazi Burcu 24 Ocak para

Maddi konularda savruk ve sonucunda da önlenemez bir şekilde endişelisiniz. Para harcamanız için size silah doğrultan başka bir benliğiniz var sanki ve buna engel olamıyorsunuz. Sonrasında ise çok mu gerekliydi diye kendinize kızıyor ve kendi kendinize oluşturduğunuz bu baskıdan kurtulmak için yeni bir şeyler daha satın alıyorsunuz. Yapmayın, etmeyin; akarken doldurun, yok efendim samanı saklayın falan demeyeceğim. Harcayın sevgili Teraziler; bir daha mı geleceğiz dünyaya dercesine harcayın. Pişman falan da olmayın, siz buna değersiniz. Parasal girişlerinizde adeta kilidiniz açmanız gereken bir kutu var. Olası anahtarların hepsi de sizde. İllaki bunu açacak, içindeki ganimete konacaksınız; peki ama nasıl? Öncelikle her şeyin yoluna gireceğine kendinizi bir inandırın. Kaygı seviyenizi düşürmezseniz asla doğru kararlar alamazsınız. Gezip tozmanızdan, yiyip içtiğinizden, almanızdan ya da hediye etmenizden; her şey keyif alın. Alın ki bunu bir yakıt olarak kullanın. İşinize kendinizi verebilin, çok yönlü düşünebilin, strese maruz kalmayın; en önemlisi de yataktan çıkmanız için bir itici güç olarak kullanın. Sonrasında ise tüm günü saat saat olmasa da en azından çalışma setleriniz içinde küçük bir gruplandırma yapın. Şimdi gelelim kilidi çevirmeye! Kafanızda birden fazla fikir olduğunu görüyorum. Bunlardan biri tam zamanında size can suyu olarak yetişecek. Hem de çok kısa sürece ve sorunsuz bir şekilde. Çalışın, araştırın, korkmayın ve asla ben anlamam demeyin. Stabil gelir ivmenizi yükseltmek istiyorsanız, kafanızdakilerden daha iyi bir basamak yok!

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu