Astroloji

Oğlak Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

En doğru  nisan ayı Oğlak burcu aylık burç yorumu… Oğlak burcunu bu ay neler bekliyor? Yıldızlar, Oğlak burçları için bugün neler söylüyor?

Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel yorumu ile keşfedin… 

 

Oğlak Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Genel Durum 

Bu ay, bağlı bir sıcak hava balonu gibisiniz sevgili Oğlaklar, ipi serbest bırakmaya ve uçmaya hazırlanın!

Kendinizi daha romantik, şehvetli ve ruhani hissedeceksiniz. İçinizde yükselen ekstra enerji ve coşku, sizi arzularınızı kovalamaya kanalize edilebilir. Ahlaki ve etik nedenler için güvenle savaşabilir veya imtiyaz sahibi olmayanlar için ayağa kalkabilirsiniz.

Hoş sürprizler ve teşvik edici karşılaşmaları yanında getiriyor. Yeni ve heyecan verici bir şeyler denemek için iyi bir zaman ve bunu yapmak için yeterli özgürlüğe sahip olmalısınız. Artan öz farkındalık, iç görü veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirim yoluyla açığa çıkabilir. Kişiliğinizin daha gösterişli veya ilginç yanını ortaya koymaktan çekinmeniz için hiçbir sebep yok.

 

Oğlak Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Aşk & İlişkiler 

Bu aydan itibaren aşka daha olgun ve uzun vadeli bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Merkür, Sosyal statüyle ilgili onuncu evinize girerken, aşkın rüya gibi tarafını daha az ve gelecek için aşkı nasıl sizi destekleyen bir şeye dönüştürebileceğinizi daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Sonunda “güçlü çift” diye haykıran bir ilişki için şu anki durumunuzu takas etmeye hazır hissedebilirsiniz.

Ancak, zihniyetinizi değiştirmek ilk başta zor gelecektir. Dokuzuncu açık fikirli evinizdeki Mars, üçüncü iletişim evinizdeki Neptün’e karşı çıktığında, aşka bu yeni ışıkta bakmakta zorlanabilirsiniz. Sevgiliniz veya partnerinizle birlikte hayal ettiğiniz şeyi tarif edecek kelimeleri bulmak dahi zor olabilir.

Cesaretiniz kırılmasın! Sonuçta, güzel şeyler zaman ve sıkı çalışma gerektirir, ancak proaktif altıncı evinizde Merkür Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaptığında, kendinizi bir oyunun içinde hissedebilirsiniz. Unutmayın, başkasının kaprislerinin kontrol etmesine izin vermek yerine, hayatınızı kendiniz kontrol altına almalısınız!

 

Oğlak Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu – Finansal Durum 

Kariyerinizin kontrolünü elinize alacak ve hedeflerinizi hayata geçireceksiniz. Sonuçta,  Merkür iddialı onuncu evinize girecek ve kariyerinizi olmasını istediğiniz yere taşıyacak kararlar almanız için sizi cesaretlendirecek. Profesyonelliği yayma şekliniz göz önüne alındığında, zorlukların üstesinden gelmek daha kolay olacak ve varlığınız etrafınızdakilere ilham verecek.

Bununla birlikte, meslektaşlarınız, müşterileriniz ve üstlerinizle ilgilenirken, aynı sayfada olduğunuzdan emin olmak isteyebilirsiniz. Bir yanlış anlaşılmanın oluşması için geçerli bir süreçtesiniz. Korkunun sizi açık olmaktan alıkoymasına izin vermeyin, çünkü bu, ileride ortaya çıkabilecek bir komplikasyonu önleyebilir.

Ay sonuna kadar elinizdeki işleri bitirmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz. 3 Eylül’de Merkür, üretken altıncı evinizde Kuzey Düğümü ile üçgen açı yapacak ve sizi başarıya doğru yönlendiren bir rutin oluşturmanız için sizi cesaretlendirecek.

Merkür  para sektörünüzde Satürn ile üçgen açı yaptığında ise mali durumunuzla ilgili bazı akıllı hamleler yapabilirsiniz.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu