Astroloji

Oğlak Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Oğlak burcu haftalık burç yorumu… Oğlak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Oğlak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Oğlak yorumu ile keşfedin… 

Oğlak Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Enerjiniz düşük, hayattan aldığınız keyif diplerde… Her gün aynı ve siz bu rutin monotonluğa uyanmaktan nefret eder durumdasınız. İş veya eğitim hayatınız için de elinizden bir şey gelmiyor gibi bir hisse kapılmışsınız. Çaba göstermek için hiçbir şeyi değer görmüyorsunuz. 4 Şubat’ta Satürn ile Güneş arasında meydana gelecek olan kare açısı, öncelikli olarak para hanenizde etkili oluyor. Geleceğe dair daha umutlu bakış açısı geliştirebilmeniz ve ayakları yere basan planlar yapabilmeniz için önemli bir hareket bu. 

Yine 4 Şubat’taki Merkür hareketi kadersel dönüşümlere işaret ediyor. Siz her ne kadar ürkek ve endişeli davransanız da direnmeye çalıştığını bu değişim emin olun ki size düşman değil. 

Oğlak Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

oğlak burcu 31 ocak aşk

İlişkinizdeki kusursuz iklim devamlılığını sürdürürken bilhassa evli olan Oğlaklarda önemsiz ve kesinlikle büyütülmemesi gereken tartışmalar meydana gelebilir. Fakat dediğim gibi ilişkinizin seyrini etkilemeyecek ölçüde küçük tartışmalar. Partnerinizin burucuna göre durumun muhtemelen Yeni Ay hareketinden kaynaklandığınız varsayabiliriz. Bu nedenle çatışmaya girmemeye özen göstermeli ve olayları büyüten taraf olmamalısınız.  

İlişki içerinde olmayan Oğlak burçları içinse spotların üzerlerinde olduğunu söylemek isterim… Yeni bir ilişki neden olmasın? 

Oğlak Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

oğlak burcu 31 ocak para

1 Şubat’ta gökyüzünde görkemli bir Yeni Ay gerçekleşecek. Korkmalı mısınız? Kesinlikle hayır! Doğrudan parasal dengenize etkide bulunacak olan bu Yeni Ay, gelirlerinizi arttırabilmeniz için büyük bir fırsat sunuyor. Öte yandan tahsil edemediğiniz alacaklarınız için mıknatıs etkisiyle paranızı çekip alıyorsunuz. Gelir ve giderleriniz için hesap yapmaktan vazgeçmeyin ve bunu kalıcı bir alışkanlık haline getirin. İpin ucunun kaçmasını ancak bu şekilde önleyebilir ve zamanında müdahale ederek, efektif çözümler üretebilirsiniz. 

Maddi anlamda kontrolü ve gücü elinizde tutmak sizin için çok önemli. Bu yüzden dengeyi sağlamakta oldukça zorlanıyorsunuz.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu