Astroloji

Oğlak Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Oğlak burcu haftalık burç yorumu… Oğlak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Oğlak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Oğlak yorumu ile keşfedin…

Oğlak Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Oğlak burçları; odaklanma güçlükleri iş ve eğitim hayatınızda sizi biraz zorlayabilir ama yine parasal konularda eliniz oldukça güçlü. Oğlak kadınları bu hafta dişil enerjilerinde düşüş yaşayabilirler. Bu durum hayatınızın tüm alanlarına etki ediyor ve canınız sadece ama sadece uyumak istiyor.  

Haftanın ilk üç gününde iletişim becerileriniz dipte ve tahammül eşiğiniz çok düşük. Duygusallığınız da oldukça yüksek ve bazen elinizden hiçbir şey gelemeyecek olan konular için de kendinizi sorumlu tutuyor ve yıpratıyorsunuz. Süper kahraman değilsiniz ve her şeye yetişemezsiniz. Ve kendinizi onarmadan başka birine iyi gelemezsiniz. 

Oğlak Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Oğlak Burcu 21 Şubat aşk

İlişkinizle başınız dertte. Hatta bir ilişkisi olmayan Oğlakların da dertte çünkü yeni bir ilişkiye başlayamama veya çok hızlı şekilde sonlandırmanıza neden olan şey de aynı; bu aralar sürekli fedakarlık yapan verici taraf sizsiniz ya da siz olmaya zorlanıyorsunuz. Üstelik sadece aşk hayatınızda değil aileniz ve arkadaşlarınız hatta çalışma ortamınızda dahi bu sorunla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu sürdürülmesi mümkün olan bir durum değil. İlişkilerinizde kendinizi yavaş yavaş geriye çekin ve siz çabalamadığınızda da yürümeyi başarabilecek mi test edin.  

Oğlak Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Oğlak Burcu 21 Şubat para

Eğitim hayatınızla ilgili olarak gelişecek bir seyahat sizi bekliyor olabilir. 

Öte yandan Venüs ve Mars arasındaki Neptün ile desteklenmekte olan açı, hafta ortasında iş hayatınızda ve maddi kaynaklarınızda kesinlikle rüzgarı arkanıza alıyor.  

Yaratıcılık gerektiren bir iş yapıyorsanız haftanın ilk iki günü sizin için zorlayacaktır. Fakat hafta ortasında ve hafta sonu da beklediğiniz ilham yakınlarınızda olacak.  

Yatırım konularında Perşembe gününü değerlendirin ve hafta sonu dijital paralarda dikkatli olun.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Varisleri Gidermek İçin Evde Doğal 8 Bitkisel Tedavi Yöntemi

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu