Cilt Bakımı

Norveçli Balıkçı Ellerine Son! Tek Maske Anında Onarıcı Etki: Neutrogena El Maskesi İnceleme

Her daim spotlar altında olan ellerimiz ne yazık ki ön planda oldukları kadar hassaslar da. Hele ki o küçücük ellerimizi, kış mevsiminin keskin soğuğu sarıp sarmalıyorsa… Nemlendirici kremler çoğu zaman yetersiz gelebilir. Üstelik çok şiddetli kuruluk ve çatlaklarda, nemlendiricileri yoğun şekilde uygulamak gerekir ve bu kremlerin bıraktıkları yağlı his rahatsız edici olabilir. Üstelik çalışmayı da zorlaştırabilir. Peki bu durumu tek bir hamlede çözmek mümkün olsaydı? Neutrogena El Maskesi tanışın! 

 

Neutrogena CICA Onarıcı El Maskesi İnceleme 

Kuru, çatlamış, tahriş olmuş ve buna bağlı olarak kaşınan eller için pratik uygulama ve 10 dakika içerisinde gözle görülür sonuç! Klinik ortamda test edilmiş ve gliserin içeren zengin formülü ile tek kullanımda bir haftalık nemlendirici krem kullanımına eşdeğer niteliktedir. Yumuşatıcı ve yatıştırıcı etkisinin yanı sıra cilt bariyeri üzerinde onarım da sağlar. Ellerinizin pürüzsüzlüğü 48 saate dek teninizde kalır.  

Uygun fiyatından da mutlaka bahsedilmeli. Kozmetik kremlere veya cilt bakım merkezlerinde uygulamaya gerek kalmadan ellerinize yeniden yaşam öpücüğü verin! 

Neutrogena CICA Onarıcı El Maskesi Nasıl Kullanılır? 

  • Öncelikli olarak ellerinizi yıkayın ve ardından iyice kurulayın. 
  • Ardından eldiven formunda olan maskeyi ambalajından çıkarın ve ellerinize takın. 
  • Eldivenin alt kısmındaki bantları kullanarak, daha sıkı şekilde ellerinize oturmasını sağlayın. 
  • 10 dakika kadar ellerinize kalması yeterlidir. 
  • Süre tamamlandığında eldivenleri çıkarın ve elinizde kalan ürünü masaj hareketleriyle cildinize yedirin.  
  • Durulamayın. 
  • Gerek görülmesi halinde haftada bir uygulanabilir.  

Neutrogena CICA Onarıcı El Maskesi Kullananlar 

User 1: Deterjandan dolayı oluşun tahriş için kullandım ve faydasını baya gördüm. Nemlendirici asla fayda etmiyordu ve sürekli de uygulamak gerekti tabi. Eldiven şeklinde tasarlanmış olması çok iyi. 

User 2: Ellerimi terlettiği için nemlendirici krem kullanamıyordum. Kışın çok çatlıyordu ellerimin dışı, maske gibi uygulamak benim için çok iyi oldu. İki üç haftada bir kullanıyorum. Fiyat olarak bir el kreminden pahalı oluyor tabii ama ne yapalım.  

User 3: Valla etkili mi etkili ama 40 TL fiyatı var. Yine de kremden rahatsız olanlar için iyi bir alternatif. Elleriniz yumuşacık oluyor, hiç de yağlı bir doku bırakmıyor.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir:Doğru Diş Fırçalama İpuçları: Düzenli Olarak Diş Fırçalamak Dişleri Beyazlatır Mı?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu