Zevosis

Melis Sezen Saç Rengi Nedir?

Dizideki karakteri ne kadar iticiyse, bu rolü üstlenen Melis Sezen saç rengi de bir o kadar çekici. Tabii ten rengine de çok uygun bir tonda. Bu yüzden çok doğal ve cool duruyor. Peki saç rengi ne? Evde bu tonu tutturmak mümkün mü?

  • 26 Haziran 2021
  • 3.709 kez görüntülendi.
Melis Sezen Saç Rengi Nedir?

O, son günlerin en çok merak edilen ve aynı zamanda da hunharca nefret kusulan kişisi… Evet, tabii ki de pek sevgili (ya da sevimsiz mi desek bilemedik…) Derin Güçlü’ den bahsediyoruz efendim. Kendisi şu anda Sadakatsiz dizisinde “entrika queen” olarak başrol oyuncularından biri. Baştan söyleyeyim, ben de en az sizin kadar doluyum kendisine. İzlerken televizyonun içine atlayıp, saçlarını elime dolamak istiyorum. Ama tam o sırada, bu kızımızın saç renginin ne kadar da güzel olduğu dikkatimi çekiyor. Bakıyorum, bakıyorum böyle bir ışıl ışılık, canlılık; aşırı derecede hoş görünüyor gözüme. Dizideki karakteri ne kadar iticiyse, bu rolü üstlenen Melis Sezen saç rengi de bir o kadar çekici. Tabii ten rengine de çok uygun bir tonda. Bu yüzden çok doğal ve cool duruyor. Peki saç rengi ne? Evde bu tonu tutturmak mümkün mü? Cevapları aşağıda bulacaksınız efendim… 

melis sezen saç rengi

Melis Sezen Saç Rengi 

Güzel oyuncunun saç renginin adı: Küllü Kumral. Bu tonu elde etmek için iki rengi karıştırmak gerekiyor. Ayrıca kendisinin saç uçlarına sık sık ışıltı yaptırdığını da belirtelim.  Ayrıca rengin bu kadar kusursuz görünmesinin arkasında yoğun bir saç bakımının yattığını görmemek imkansız.

melis sezen saç modeli

Melis Sezen Saç Rengi Nasıl Tutturulur? 

Bu renk kuaförde elde edilmesi oldukça kolay bir ton, fakat Covid-19 sebebiyle kuaföre gitmekten imtina ediyorsanız size evinizde uygulayabileceğiniz formülü paylaşalım: 

  1. %60 oranında Loreal Paris Excellence Creme Serisi 6.41 
  1. %40 oranında Loreal Paris Excellence Creme Serisi 6.45 
melis sezen saç

Melis Sezen Saç Modeli  

Melis Sezen saç rengi konusu açılmışken, kendisinin sıklıkla tercih ettiği saç modelinden de bahsedelim dedik. Onu, oynadığı hiçbir dizide düz saçlı görmedik. Kendisi genellikle dalgalı olarak şekil verdiği saçlarını açık bir şekilde kullanmayı seviyor. Arada bir de at kuyruğu ile görüyoruz onu. Saç renginin bu kadar göz alıcı görünmesinde, gür saçlarının dolgun ve hacimli buklelerle şekillendirilmiş olmasının da etkisi büyük bence.  

Siz de evinizde bu saç modelini uygulamak isterseniz mümkün mertebe kalın başlıklı saç maşalarını tercih etmeninizi öneririz. 25 mm bu model için en ideal olanı…  

melis sezen saçı hangi renk
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ