Dizi - Film

Magazin Dünyasının Yeni Gözdesi Mehmet Dinçerler Kimdir?

Hadise ile yaşadığı aşkla magazin dünyasında adı sık sık anılmaya başlanan Mehmet Dinçerler’le ilgili ayrıntılar internet ortamlarında sıklıkla aratılmaya başladı. Mehmet Dinçerler kimdir, nereli, ne iş yapar, kaç yaşında? Tüm bu soruların cevaplarını sizin için bir araya getirdik… 

 

Mehmet Dinçerler Kimdir? 

Mehmet Dinçerler

Aslen Gaziantep’li olan ve 23 Ağustos 1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, Burhan Dinçerler’in oğlu.  2006 yılında Fatih Koleji’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Haliç Üniversitesi, Endüstriyel Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. 

Baklava denince ülkede ilk akla gelen markalardan biri olan Hacı Sayid’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Burhan Dinçerler, 2012 yılında Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını satın alarak, bu markayı oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti.  

Zor bir süreçten geçmekte olan ve neredeyse yok olmaya yüz tutan bu kahve zinciri markasının CEO’su olduktan sonra kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden canlandıran ve 

“Çocukken hep olmak istediğim şeye şu anda sahibim. Başarılı bir iş adamı olmak en büyük hayalimdi ve bunun için birçok fedakarlık yaptım. Başardığıma da inanıyorum“

diyen Dinçerler, bu başarısından ziyade ünlü pop şarkıcısı Hadise’nin sevgilisi olarak gündemde. Daha önce adı Asena Atalay, Yasemin Şefkatli, Rojda Demirer, Deniz Akkaya, Eylem Akar, Ece Seçkin ve Hande Erçel ile de anılan genç iş adamı, magazin basınından gördüğü ilgiye alışık olsa da belki ilk defa bu kadar çok merak ediliyor. 

 

Mehmet Dinçerler ve Hadise Aşkı  

Hadise, Kaan Yıldırım ile yaklaşık bir buçuk sene süren ilişkisini noktaladıktan hemen sonra Mehmet Dinçerler’le aşk yaşamaya başladı. Temmuz ayında Bodrum’da çekilen ilk el ele fotoğrafları sosyal medyada yayınlandıktan sonra pek çok farklı yoruma malzeme olsa da büyük çoğunluk çifti birbirine yakıştırıyor.  

Hadise’nin sıklıkla dile getirdiği çocuk arzusu için doğru potansiyel olduğunu düşünen hayranları, Mehmet Dinçerler için “Hemen evlenin”, “Hadise haklı”, “Enişte yıkılıyor” ve benzeri yorumlarda bulunmaktan çekinmiyor.  

Hadise’nin Mehmet Dinçerler’in ailesi ile tanışması da ilişkilerinin evlilik yolunda ilerlediğinin bir işareti olarak kabul ediliyor. Genç aşıklar, sosyal medyada birbirlerine olan aşklarını ilan etmekten de asla çekinmiyor.  

Son olarak Eyfel Kulesi karşısında el ele çekildikleri fotoğrafı Christina Aguilera’nın ‘Unless It’s With You’ adlı şarkısıyla paylaşan Hadise, bu kareye “Sonsuza dek” notunu düştü. Daha önce de birlikte oldukları fotoğrafları paylaşırken seçtiği bu şarkının sözlerinde geçen “Evlenmek istemiyorum seninle olmadıkça” cümlesi de takipçi ve hayranları tarafından Mehmet Dinçerler’e gönderme olarak algılanıyor. 

Mehmet Dinçerler Instagram 

Mehmet Dinçerler kimdir

Genç adam, @mehmetdnc profiliyle Instagram’da 152 bin kişi tarafından takip ediliyor. Başak burcu erkeği olan genç iş adamının boyu ve kilosu tam olarak bilinmiyor, ancak paylaşmaktan çekinmediği iddialı fotoğraflar sayesinde fiziğiyle de dikkat çekiyor. 

Gezmeye, doğaya, yeme içmeye ve çocuklara olan sevgisi de paylaşımlarına yansıyan Mehmet Dinçerler, aynı zamanda tam bir spor aşığı! Snowboard, fitness ve boks favorileri arasında ve haftada 6 gün spor yaptığının altını her fırsatta çiziyor. 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Taktiksiz Her İlişki Bitmeye Mahkumdur! İlişkilerde Gizemli Olmak Neden Çok Önemli?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu