Makyaj

L’action Paris Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası

Şimdiye kadar hangimiz upuzun ve yay gibi kıvrılan kirpikler uğruna bir maskaraya tonlarca para dökmedik ki? Üzerine şiirlerin yazıldığı şarkıların bestelendiği o ceylan gözlere sahip olmak için denemediğim ürün kaldı mı acaba? Yanarım yanarım da en çok da giden parama yanarım. Geç de olsa güç de olsa sonunda anladım ki keramet maskarada değil kirpiklerdeymiş meğer! Ne kadar iddialı vaatlere, iyi yorumlara sahip olursa olsun incecik kirpiklerim tek bir maskarayla o dolgun görünüme kavuşmuyormuş maalesef. E bunu da idrak ettikten sonra başladım araştırmaya. Kirpiklere ne iyi gelir, hangi yağlar uzatır, hangi vitaminler besler, ne kadar zamanda yenileri çıkar, çıkanlar ne zaman uzar, gözümü yakar mı, kullanımı kolay mı… Başladı sonu gelmeyen sorular deryası. Kendimce ölçtüm biçtim tarttım derken bir Gratis indirimi sayesinde L’action Paris‘in Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası ile tanıştım. Gelin bize uzun ve bakımlı kirpikler vaat eden bu ürünü artılarıyla eksileriyle şöyle bir masaya yatıralım!

L'action Kirpik Güçlendirici

L’action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası İçeriği

L’action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası içeriğinde E Vitamini ve Vitamin B5 barındırıyor. E Vitamini hem hücre yenilemeyi hem de nemlendirmeyi vaat etmesiyle açıkçası beni etkiledi. Bir diğer içeriğimiz Vitamin B5 ise cildimizde olduğu gibi kirpiklerimiz için de çok faydalı. L’action ise bize bu içeriğin kirpiklerimizi güçlendireceğini ve uzamasına yardımcı olacağını söylüyor.

İçerik listesinin ilerleyen kısımlarına geldiğimizde maalesef iç açıcı bir tablo bizi karşılamıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi bir de ne görelim? Bolca paraben! İlk içeriklerde kalbimi kazanan bir ürün olsa da paraben içermesi beni bir miktar düşündürmedi değil. Ne kadar içeriği temiz ürünler kullanmaya çalışsam da maalesef birçok üründe %100 temiz içeriğe rastlayamıyoruz. Hiç istemesek de her üründe birkaç içeriği tolare etmek zorunda kalıyoruz. Aynı şekilde bu ürün için de içerdiği güzel bileşenlerin hatırına kötü içerikler tolare edilebilir diye düşünüyorum ve denemeye değer buluyorum!

L'action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası İçeriği

Ürünün ambalajı hakkında konuşacak olursak bir tüpten ve içerisindeki kıl maskara fırçasından oluşuyor. Fırçanın yumuşaklığı benden geçer not aldı. Bazen öyle fırçalara denk geliyoruz ki maskara mı sürüyoruz kirpiklerimize eziyet mi ediyoruz belli değil!

Ürünün nasıl uygulandığına geçmeden önce size minik bir uyarı geçmek istiyorum. Ürünü kullanırken ambalajı konusunda dikkatli olmalısınız. Zira yere düştüğünde veya sert kullanıldığında yapısı kırılmaya çok müsait.

L’action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası Nasıl Kullanılır?

Burada öncelikle söylemek istiyorum ki ürünü nasıl kullandığınızdan ziyade sizin istikrarınız çok önemli. Öyle bir hevesle aldım, yok efendim bir hafta kullandım hadi kirpiklerim arşa çıksın gibi beklentiniz olmasın. Ürünün etkisini görebilmeniz için minimum 3 hafta düzenli uygulamanız şart! L’action bize günde kaç sefer kullanmamız gerektiğine dair bir bilgi vermemiş. Ben deneyimlerime dayanarak günde 1 kere uygulamayı yeterli bulduğumu söyleyebilirim.

L'action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası Nasıl Kullanılır

Öncelikle ürünü kullanmadan önce kirpiklerinizin temiz olması şart. Kirpiklerinizin maskara kalıntılarından iyice arındığından emin olun. Sonrasında ürünü güzelce kirpiklerinize uygulayın ve kurumasını bekleyin. Yeterince kuruduğundan emin olduktan sonra üzerine rimel uygulayabilirsiniz. Rimel uygulamak, göz makyajı yapmak etkisini azaltır mı diye endişelenmeyin. Aksine rimel öncesi bir baz niteliğinde olduğundan kirpiklerinizi güzelce kıvırıyor ve rimelin kalıcılığını arttırıyor. Benim böyle bir beklentim yoktu ancak kullandıkça fark ettim ki bu ürün sayesinde daha az rimel uygulayarak istediğim kıvrıklığı ve uzunluğu elde edebiliyorum. Denendi, onaylandı!

L’action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskara Kullananlar

O ‘Bambi Eye’ görünümüne ulaşmak için yılmadım, usanmadım, vazgeçmedim ve bu ürünü 1 ay boyunca düzenli kullanabilmeyi başardım! Evet, evet bu benim için gerçekten büyük bir başarı. Etrafımızda o kadar çok ürün var ki istikrarımı korumak benim gibi maymun iştahlı birisi için gerçekten çok zor. Her şey bizi tüketime teşvik etmek üzerine hazırlandığından birçoğunuz benimle aynı durumdasınız biliyorum.

Peki ürünü düzenli kullanmama değdi mi? Bu sorunun net bir cevabı yok ama ben yine de değdiğini söyleyebilirim. Halihazırda var olan kirpiklerim uzadı ve gerçekten vaat edildiği gibi kıvrıklığı arttı. Ama kirpiklerini dolgunlaştırdı mı, yeni kirpikler çıkardı mı derseniz, cevabım maalesef hayır. Bende dolgunlaşma gibi bir etkisi olmadı. Bir de söylemeden geçemeyeceğim, ürünü kullandığım sürede rimelimi temizlerken pamukta bir tane bile kirpik görmedim. Yani bu ürünün dökülmelere karşı da etkili olduğunu söyleyebilirim.

L'action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası

Biraz da kullanımından bahsedecek olursam ben ürünü ilk aldığımda sabah yüzümü temizledikten sonra kullanmaya başlamıştım. Bu şekilde kullandığımda ürünün gözlerimi yaktığını fark ettim. Ben bunun sebebini sabah gözlerimin şiş ve daha hassas olmasına yoruyorum. Sonrasında ürünü gün içerisinde makyaj yapmadan önce uygulamaya başladım ve beklediğim gibi yanma sorunu da bu şekilde çözülmüş oldu. Sizlere tavsiyem, ürünü gün içerisinde ya da yatmadan önce uygulamanız yönünde.

L’action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskara Yorumları

Bu üründe en ama ennn sevdiğim özellik ise jel formu oldu. Diğer kirpik bakım ürünleri genelde yağ ya da serum formunda olduğundan benim için kullanımı gerçekten çok zor oluyordu. Çünkü ürünü uyguladığımda gözümün içine akıyor ve görüşümü bulanıklaştırıyordu. Gece yatmadan önce uygulasam bile sabah kirpiklerimde bir ağırlıkla uyanıyordum ve tahmin edildiği gibi bu da ürünü düzenli kullanmamı engelliyordu. L’action Paris Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası ile kesinlikle böyle sorunlar yaşamadım. Aksine dediğim gibi rimelden önce uyguladığımda çok güzel sonuçlar elde ettim. Bundan gaza gelerek ürünü kaşlarımı sabitlemede de kullanmış olabilirim. Beyaz kalıntı bırakmadığı ve kepeklenme yapmadığı için kaş sabitlemede de benden geçer not aldı.

L'action Kirpik Güçlendirici Bakım Maskara

Uzun lafın kısası, bu ürünü sevdim mi sevdim arkadaşlar! Bize sunulanın aksine hiçbir ürün mucizevi sonuçlar vermiyor. Bu yüzden ürünü kullanmadan önce mucizevi beklentileriniz olmasın. Ben kendi deneyimimde sonucu gayet tatmin edici buldum. Bir daha alır mıyım? Valla ben alır, ürünü de her türlü kaşta da kirpikte de kullanırım!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Maskara Seçimi Dosyası

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu