Astroloji

Kova Burcu 3 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

 3 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 3 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin…

Kova Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Duygusal değişimleriniz zirvede! 2 Ocak itibariyle burcunuzu ziyaret eden Merkür, iletişim becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarmanız için sizi uyarıcı olacak. Hayatınızı sürekli anlayış bekleyerek yaşayamayacağınıza yönelik anlamlı bir uyarı. Olaylara ve hatta geçmişte yaşadıklarınıza dahi çok daha geniş bir açıyla bakmanın yollarını aramalısınız. Tüm sonuçları sadece kendi üzerinizde bıraktığı etkiye göre değerlendirmek sizi empatiden yoksun ve geçinmesi zor biri haline çeviriyor. Üstelik tüm bunlar olurken, siz kendinizi son derece anlayışlı ve konuşmaya açık biri olarak görüyorsunuz.

İçten içe bu denli duygusal ve hassas olmak, fakat çevrenize karşı sürekli “ben güçlüyüm” sahteliğini oynamak oldukça gereksiz. Böylesine içi boş bir gardı kuşanarak hata ediyor ve çevrenizdekilerin de sizinle empati kurmasına olanak sağlamıyorsunuz.

Kova Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Hem aşk hem de iş hayatınızda krizlere açık bir hafta! Ve içinde bulunduğunuz ruh haline bakınca kriz yönetiminiz pek de başarılı bir şekilde üstlenebileceğinizi göremiyorum. Bu nedenle lütfen söylediklerimi bir uyarı olarak değerlendirin ve tepkilerinizi kontrol altında tutun. İşinizde halletmeniz gereken çok fazla şey olduğunu ve siz üstlenmezseniz, yerinize bunları yapabilecek herhangi birinin olmadığını biliyorum. Ama her birimiz gibi siz de işinizi ilişkinizle birlikte sürdürebilmenin bir yolunu bulmalısınız. Partnerinize karşı sürekli eleştirel tavırda olmamalı ve memnuniyetsizliği bir kenara bırakmalısınız. Her ne olursa olsun birliktesiniz ve siz her ne kadar yeterli görmüyor olsanız da yaşadığınız her sorun için o da sizin üzülüyor ve çabalıyor.

Kova Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Sorumluluklarınız çok fazla, fakat tüm bu yoğun performansınıza karşın aldığınız maddi geri dönüt kesinlikle yeterli değil. Ama şikayet edip sızlanmaktan ve çevrenizdekilere, bilhassa partnerinize çatmaktan çok daha efektif bir yol bulmalısınız. İstikrarlı bir şekilde çalışmanın tek başına yeterli gelmeyeceği artık aşikar. Destekleyici bir yol bulmalı ve işbirliklerine açık olmalısınız. Ve tabii bu süreçte motivasyonunuzun düşmesine ve inancınızın son bulmasına kesinlikle izin vermemelisiniz. Her ne koşulda olursa olsun, işinizi sahiplenin. O size henüz pek bir şey katmıyor olsa da siz onun için mücadele etmeye devam edin. Ama yerinizde saymayarak!

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu