Astroloji

Kova Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin… 

Kova Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Kova burçları; dikkat dikkat dönüm noktanıza hoş geldiniz. Yepyeni bir aya girerken bizleri şahane bir Yeni Ay karşılıyor. Hayatınızdaki başlıca odak noktanız parasal konular ve tüm enerjinizi bu alana yönlendirmiş durumdasınız. Sağlık konularında da bazı sorunlarınız ya da endişeleriniz olabilir. 2 Mart akşamı gözünüzde büyüttüğünüz, kaygılandığınız ve karşısında kendinizi güçsüz hissettiğiniz her ne varsa korunduğunuz ve destekleyici etkilerle sarmalandığınız bir süreç içerisindesiniz. Rahatlayın ve siz de bu haftayı kucaklayın… 

Kova Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kova Burcu 28 Şubat aşk

Çarşamba günü sizin için gerçekten çok önemli. Ayrıca Perşembe günü de… Yeni Ay’ın ardından gelecek olan Venüs-Mars Pluto Kavuşumu da kadersel olarak etkileri bulunan önemli olaylardan biri. Duygusal ve dramatik bir enerjinin üzerinizde hakimiyet sağladığını görüyoruz. Bu nedenle ilişkilerinizde kendinizi biraz geri planda tutmanızı, belki biraz kabuğunuza çekilmenizi ve kafanızı meşgul eden diğer meselelere yönelmenizi önerebilirim. Böylelikle çatışmalardan uzak durmayı başarabilir ve oldukça alıngan olduğunuz bu dönemi hasarsız atlatmayı başarabilirsiniz.  

Bu hafta yakınlarınızdaki kişiler için de yüksek beklenti halinde olmamalısınız. Pek çoğumuz için yoğun bir hafta ve Yeni Ay’ın etkileri, iş ile parasal alanlarda etki gösteriyor. Durum siz de böyle ve her şeyi aynı anda elde etmeye çalışmak yerine her biri için farklı dönemlerde yoğunlaşmayı seçin.  

Hayatınıza yeni birilerini almak veya daha önce tanışıklığınızın bulunduğu kişilerle olan temasını daha kalıcı ve tutkulu bir boyuta taşımak için de uygun bir dönem olmadığını söylemeliyim. 

Özetle sevgili Kovalar; bu hafta work, work, work! 

Kova Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Kova Burcu 28 Şubat para

Yeni Ay sizin para hanenizde gerçekleşiyor olacak. Ah, ne kadar şanslısınız! Emek verdiğiniz fakat geri dönüşlerini çok çok geç aldığınız işlerde roket hızıyla gelişmeler yaşanıyor. İş başvuruları için Çarşamba sabah saatlerini mutlaka değerlendirin. İş birliklerinizi kuvvetlendirmeniz için Cumartesi ve Pazar günü önemli bağlantılar kurulabilir.  

Harcamalarınız konusunda rahatlayabilirsiniz. Hatta bir süredir kendinizi biraz sıkıp, bunaltmış olabilirsiniz. Çarşamba ya da Pazar günlerinde size doğru yola çıkan banknotlar görüyorum sevgili Kovalar… 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu