Astroloji

Kova Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin…

Kova Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Retro da dolunay da en çok sizi vuruyor. Güçlü görüntüsünün altında hisleri ve kırılganlığı adeta pamuk ipliğine bağlı olan siz Kovalar için iki haftalık zorlu bir süreç söz konusu. Yine moralinizi bozmak istemem çünkü bu yıl sizi karlı çıkarmadan sonlanmayacak, sabırlı olun. Ama elbette ki inişli çıkışlı dönemleriniz olacak ve bu hafta sert inişlerden biri… Öncelikli olarak bu günlerde ağızınızdan çıkan her şeyi çok iyi tartmanızı ve çevrenizdeki çoğu kişinin de gökyüzündeki kaotik ortamdan nasibini alan bir geriliminin bulunduğunu, dolayısıyla da kimsenin alttan alacak veya sizi anlamaya çalışıp, destek olacak halinin olmadığını söyleyerek başlayalım. Bu hususa dikkat edin ki değer verdiğiniz ve aynı şekilde değer gördüğünüz kişilerle olan güçlü bağınız tek hamlede kopuvermesin. Güçlü bir bağ hemen öyle kopar mı demeyin. Bazen kopar, bazen bardak taşar, bazense neden hep ben alttan almak zorundayım soruları gün yüzüne çıkar… 

Kova Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Kova Burcu 17 Ocak aşk

Bu yüksek elektrik akımında elbette en dikkatli olmanız kişi partneriniz. Bilhassa Kova kadınları, minnoş görünümlerinin ardındakini iyice sarıp saklamalı ve asla gün yüzüne çıkarmamalı. Partnerinizle özel zaman geçirmek için kesinlikle daha fazlasını yapın. İhtiyacınız olan sevgi ve ilgiyi alabilmek için bunu siz başlatın, o uyum sağlasın. Niye ben düşünüyorum, o yapsın falan demeyin sakın. Neticede ele yapamıyoruz; hayatımızdaki insan için, mutluluğumuz için yapıyoruz değil mi? 

Kova Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Kova Burcu 17 Ocak para

Haftanın başında beklediğiniz önemli bir haber, onay ya da teklif için yaşanan gecikmeden dolayı hayal kırıklığı duyabilirsiniz. Fakat bu hafta sonlanmadan elinize ulaşacağına dair işaretler var. Bu yüzden rahatlayın. Üzerinde çalıştığınız projede yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda danıştığınız ve fikir aldığınız kişiler konusunda dikkatli davranın, elinizdeki balığı başkasının tutmasını istemezsiniz.  

Evinizde, çalışma alanınızda, gardırobunuzda ya da doğrudan işinizle ilgili konularda kesenin ağızını açmak için kesinlikle doğru bir dönem değil. Elinizde her zaman cash bulundurun, yersiz harcamalardan kaçının. Acil ihtiyaç durumları ortaya çıkabilir.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu