Astroloji

Kova Burcu 10 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

10 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova burcu haftalık burç yorumu… Kova burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Kova burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Kova yorumu ile keşfedin…

Kova Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Haftanın başından itibaren bazı sağlık sorunları tadınızı kaçırabilir. Bilhassa sindirim sisteminizde problemler yaşayabilirsiniz. Karın ağrınıza bel ve baş ağrısı da eklenebilir ve kendiniz yataktan çıkmak için yetersiz hissedebilirsiniz. Diğer tarafta halletmeniz gereken onlarca şey duruyorken yastığa sarılıp dinlenemeyeceğinizin de farkındasınızdır. Durumu ağrı kesici ve vitaminlerle atlatmaya çalışmayın ve doktorunuzdan randevu alın. Sorunun büyümeden çözülebilmesi ve sürekli dert edip durduğunuz işlerinizin ilerleyebilmesi için en akıllıca olan bu!  

Kova Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

İlişkiniz için bu zamana dek atmış olduğunuz adımlar için sizi tetikleyen şey bazen duygularınız, bazense boşluğa kapıldığınız içindi. Sanki yeni birine güvenmek, alıştığınız düzeni değiştirmek için kendinizi güçsüz ve yetersiz hissediyordunuz. İlişkiniz birbirine karşı hissettiklerinizin kıvılcımından değil, başka bir ihtimaliniz olmadığı için ilerliyordu. Fakat bu hafta geç gelmiş bir aidiyet duygusu sizi sarabilir. Üstelik uzun vadeli bir his olacağına dair de oldukça güçlü emareler var… Çift taraflı olması ise işin en güzel ve tutkulu yanı. Bazen bir ilişki için emek vermenin ne kadar değerli olduğunu anladığımız dönüm noktaları çıkıyor hayatımıza. Daha iyisini hakkediyorum diyerek çekip gitmek yerine anlamanın, aşkı bir ağ gibi zamanla örmenin ne kadar kıymetli ve uzun vadede de ne kadar tatmin edici olduğunu anlatıyor. Uzun zamandır sırtınızda taşıdığınız bu ilişkide artık hem kendinizi bulabiliyorsunuz Kovalar.  

Kova Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Kova Burcu 10 Ocak para

Perşembe gününe dikkat etmeniz konusunda sizi uyararak başlayalım. Küçük bir aksilik, sandığınızdan çok daha fazlasına mal olabilir. Ayrıca diğer bir uyarım da size sunulan her teklife el sıkışarak karşılık vermemelisiniz. Paranın da başarının da en güvenilir yolu istikrardır. Risk almak çoğu zaman büyük fırsatları beraberinde getirebilir ama siz bu işi biraz abartıyorsunuz. Bir yol haritanız olmalı. Yapabileceğiniz ve üstesinden gelebileceğiniz şeyleri belirlemeli ve buna sadık kalmalısınız. Haftanın her günü, her önünüze çıkan şeye risk alsam mı acaba yaklaşımıyla bakamazsınız. Aksi halde yeterince düşünmeden panik etkisinde kararlar alacak ve tökezlemeniz kaçınılmaz olacak.  

Çok öğüt verdim farkındayım, gelin tatlıya bağlayalım! Pazar günü için sizi bekleyen bir sürpriz var. Finansal konular başlığında yazdığıma göre ne olacağını az çok tahmin edebilirsiniz. Ama bir öneride daha bulunmadan edemeyeceğim. Bu sürprizi şimdilik kendinize saklasanız çok daha iyi olur. Belki küçük bir miktarı harcanabilir ama acil durum kiti olarak muhafaza etmeniz daha iyi olur.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu