Yaşam

“Kendimi Öldürmek İstedim!” Diyen Madonna Neyin Pişmanlığını Yaşıyor?

Herkesin hayatında pişmanlıkları vardır, Madonna ’nın bile! Tabii ki, ikonik şarkıcının pişmanlıkları muhtemelen ortalama bir insanınkinden biraz farklı ve aslında, son 50 yılın en büyük filmlerinden bazılarını içeriyorlar… 

Geçtiğimiz Perşembe gecesi Jimmy Fallon ile The Tonight Show’a konuk olan Madonna, muazzam bir hikayeye sahip olan kariyeri boyunca kendisine teklif edilen bazı filmlerdeki rolleri geri çevirmemiş olmayı dilediğini açıkladı. 

Programın bir bölümünde, Jimmy Fallon, popun kraliçesi hakkındaki söylentileri okudu ve daha sonra bunların gerçekten doğru olup olmadığını sordu. Böylece, Madonna’nın Manhattan’a taşındığında ilk işlerinden birinin bir Dunkin’ Donuts’ta çalışmak olduğunu ama “jöle fışkırtıcıyla oynadığı” için kovulduğunu ve karar veren merciler yeterince ileri görüşlü olmadığı için ikonik “Vogue” şarkısının single olarak piyasaya sürülmek yerine neredeyse B yüzü şarkısı olacağını öğrendik.  

Sıra Madonna’nın oyunculuk kariyerine geldiğinde, Jimmy Fallon, Madonna’nın Batman Dönüyor’daki Catwoman rolünü gerçekten geri çevirip çevirmediğini sordu ve onay aldı. Madonna, “Catwoman’ı geri çevirdiğim için pişmanım” diye itiraf etti ve Michelle Pfeiffer’ın karakter tasvirine atıfta bulunarak, “Bu oldukça şiddetliydi” dedi. Ayrıca Showgirls filmindeki başrolü geri çevirdiğini de açıkladı, ancak bu karar ona pek de eziyet etmemiş gibi görünüyordu.  

The Matrix’teki bir rolü de reddettiğini ekleyen Madonna, konuyla ilgili

“The Matrix’teki rolü reddettim, buna inanabiliyor musun? Kendimi öldürmek istedim! Bu şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri gibi. Ufacık bir parçam hayatımın sadece o anından pişmanlık duyuyor” dedi. 

1999 yılında piyasaya sürülen Matrix, bir simülasyonda sıkışıp kalan ve gerçekliğinin gerçek doğasını öğrenen Neo (Keanu Reeves) adlı bir bilgisayar korsanını takip eden bir film. Laurence Fishburne, Joe Pantoliano, Hugo Weaving ve Carrie-Anne Moss da filmde rol alıyor. Film, dünya çapında 463.517.383 $ hasılat elde ederek, her ikisi de 2003’te vizyona giren iki devam filmi olan The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions’a yol açtı. Serinin dördüncü filmi bu yıl sonu, 22 Aralık’ta sinemalarda ve HBO Max’te vizyona girecek. 

Madonna Kendi Hayatı Hakkında Yazdığı Filmi Yönetiyor! 

 Madame X madonna

Bugüne kadar Filth and Wisdom (2008) ve W.E. (2011) adlı iki filmin yönetmenliğini üstlenen Madonna, Entertainment Weekly’ye göre şu anda kendi hayatı hakkında yazdığı bir filmi yönetiyor.  

Stüdyolar daha önce başarılı şarkıcının hayatını anlatan filmler yapmaya çalışsa da hiçbiri onun beklentilerini karşılamamış. Madonna, Jimmy Fallon’a bu senaryolardan biri için

“Şimdiye kadar okuduğum en iğrenç, yüzeysel saçmalık” dedi, ” ‘Bu insanlar neden benim hayatım hakkında bir film yapmak istesinler?’ diye düşünüyorum. Senaryoda doğru olan hiçbir şey yok ve hatta önerilen filmlerden birinin arkasındaki yönetmen kadınları takdir etmiyordu” diye yakındı. 

Madonna, “Bu gezegende benim hakkımda benden daha iyi bir film yazabilecek veya yönetebilecek veya bir film çekebilecek kimse yok!” diyerek konuyla ilgili son noktayı da koymuş oldu. 

Hayranları Madonna’nın hayatı hakkında kendi yazıp yönettiği filmi beklerken, Paramount+‘da yayınlanmaya hazır olan yeni konser filmi Madame X’i izleyebilirler… 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: The Matrix Resurrections: Bu Bir Bitiş mi Yoksa Yeni Bir Başlangıç mı? (Konusu ve Oyuncuları)

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu