Zevosis

İnceleme: Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı

Göz altımızdaki morluklar, alnımızda aniden çıkan sivilceler ve leke sorunlarının çözümü başarılı bir kapatıcıda saklı. Yüzümüzde istemediğimiz ve sorunlu gördüğümüz noktalara ufak dokunuşlar yaparak çok daha pürüzsüz bir görünüm elde edebiliriz. Oldukça doğal ve kusursuz görünüm için Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı muhteşem bir seçenektir.

  • 22 Temmuz 2021
  • 1.641 kez görüntülendi.
İnceleme: Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı

Göz altımızdaki morluklar, alnımızda aniden çıkan sivilceler ve leke sorunlarının çözümü başarılı bir kapatıcıda saklı. Yüzümüzde istemediğimiz ve sorunlu gördüğümüz noktalara ufak dokunuşlar yaparak çok daha pürüzsüz bir görünüm elde edebiliriz. Oldukça doğal ve kusursuz görünüm için Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı muhteşem bir seçenektir.

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı Renkleri

Çıktığı günden beri makyaj koleksiyonlarında kendine yer bulan bu kapatıcı her ten rengine uyumlu geniş numara skalasına sahiptir. Kapatıcı seçerken doğru rengi bulmak fazlasıyla önemlidir. Bu kapatıcı da doğru rengi bulabilmenize yardımcı olabilmek için 18 renk seçeneğiyle raflarda alıcılarını bekliyor.

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı renkleri

Renk seçenekleri arasında kontür için kullanabileceğiniz tonlar da yer alıyor. Kolay sürümü sayesinde kontür yapmayı en kolay seviyeye getiriyor.

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı nasıl kullanılır

Instant Age Rewind Kapatıcı sünger aplikatörü sayesinde kolay bir kullanım imkanı sağlıyor. Dileyenler süngeri çıkararak fırça ile de kolayca uygulayabilir. Göz altınıza uygulayabilirsiniz veya genel olarak cilt tonunuzu eşitlemek için sorunlu bölgelere sürebilirsiniz. Ayrıca yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz çene ve burun bölgelerinizde de tercih edebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı Özellikleri

İncecik kadifemsi yapısı sayesinde uzun süre ciltte kaldığında bile çizgilere dolma yapmıyor. Ağırlık yapmamasından dolayı günlük kullanıma uygun kapatıcılar arasında bir numara. Tüm gün boyunca akma solma yapmadan ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilmeniz için harika bir seçenek. Kapatıcılık seviyesine bakacak olursak yüksek kapatıcılığa sahip kategorisinde olduğunu söyleyebiliriz. Her cilt tipine uygun olarak nitelendirilmesinden dolayı geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bir üründür.

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı Kullananlar

User 1: Kesinlikle çizgilere dolma yapmıyor. Kendi fırçası ile de çok rahat uygulanıyor bayıldım.

User 2: Göz altlarım artık kronikleşmiş durumda ve ne kadar uyursam uyuyayım gitmiyor gitmiyor! Bendeki eksiliğinden mi bilmiyorum ama benim için makyaj; göz makyajıdır. Böyle şuh bakışlar, canlı ve kusursuz göz altları… Ama nerde? Vallahi bu zamana kadar parayı da hiç esirgemedim. Aman yapma minicik bir şişeye o kadar verilmez dediler ben acımadım verdim. Ama yok yok. Kapatıcılığı iyi olsa bile öylesine kalıp gibi duruyorlardı ki benim için çok konforsuzdu. Maybelline kapatıcıyı daha Türkiye’ye gelmeden almıştım. Ne kadar övülüyordu o zamanlar hatırlayanlarınız vardır hatta. Umudum yoktu aslında ama neleri denemedim ki ha bir eksi ha bir fazla? Kızlar bu bir geldi ben var ya resmen ilk görüşte aşk! Ben şahsen bu ürünle ilgili hiçbir negatif yorum kabul etmiyorum. Primer’ınızı sürün bir güzel, üstüne de bunu sürün, tamamdır!

User 3: Ya ürün harbiden güzel ona diyecek laf yok, fiyatı da çok uygun ama o aplikatör beni pek mutlu etmedi. Ürünün fazlası orada kalıyor, kuruyor falan… Onun dışında influencer’ların kullandığı o çok pahalı concealer’lara falan kesinlikle taş çıkartır yani.

User 4: Kapatıcılığı başarılı ama karma ciltlilerin bile nemlendirici ile uygulaması gerekiyor. Ayrıca sakın benim yapmış olduğum gibi tazelemeye kalkmayın. Cilt kusuyor ve pul pul görünüyor.

User 5: Light rengi tek kelimeyle harika!

Bu içerik de ilginizi çekebilir: “Peşimdeler, Peşimde!” Diyenler İçin: Kerimcan Durmaz Makyaj Markası ile Tanışın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ